Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam Londonban szulettet,...

Kisfiam Londonban szulettet, Magyarorszagon mar van agyakonyveztetve csak haza kell mennunk csinaltatni utlevelet szemelyigazolvany, , a Magyar Nagykovetseg tud nekem adi egy hatar atlepot amivel haza tudod vele utazni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 27. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem ad. Innen kell intezni a nagyköveysegen keresztul az elsõ magyar utlevelet. Csomo papirmunka amit az oldalukrol kell letolteni, kozjegyzovel hitelesiteni ami olyan 100 font es kb 3 honap mire megkapjatok az utlevelet.
2011. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! En olvastam talan itt ,hogy adnalk valmai hataratlepot es azzal haza vihetem mert valaki igy csinalta.
2011. nov. 27. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg a „kivételesen sürgős” részt:

[link]

2011. nov. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adnak hataratlepot, de csak 1 utra es csak oda, otthon pedig honapokig is eltarthat, mire mindent elinteztek. Nemreg volt egy ilyen ugyrol szo az egyik musorban.

Mi Irorszagban csinaltattuk meg a lanyom utlevelet, mindketten magyarok vagyunk, de 2 het alatt megvolt a lanyunknak az ir utlevel, csak igazolni kellett, hogy rezidensek vagyunk es itt dolgozunk 4 eve.

2011. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen tudom sajnos nagyon hosszu folyamat.De mi ugy csinaltuk , hogy haza kuldtem minden papirt meg egy meghatalmazast anyukamnak es o elintezte igy a kisfiam most mar magyar allampolgar van magyar szuletesie, csak haza kell mennunk valahogy , hogy ott majd a szuletesivel csinunk neki utlevelet meg szemelyit ami kb3 nap. Nekunk most csak az az akadaly h haza tundunk e menni igy, mert ha haza megyunk ott mar intezuk neki a papirokkat es vissza fele mar utlevelllel jon.
2011. nov. 27. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kivételes esetekben adnak ideiglenes útlevelet. Mi kaptunk, mert 4 hónap alatt nem voltak a magyarok képesek megcsinálni az útlevelét, és megvolt a repjegyünk. De ehhez kellett, hogy már megigényeltük, és 2 hónapot ígértek, vagyis nem a mi hibánk volt.

Határátlépő már rég nincs.

2011. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ha már van anyakonyveztetve van akkor az az elofeltétele az útlevel kiállításának ha itt, ha otthon szeretned kiállittatni.

Mi megkértuk az ideiglenes útlevelet a nagykovetségtol, ami minden papír beadása utan 2 hét alatt megjott.

Idokozben az anyakonyveztetést is csináltattuk, és innen elindítottuk az állando utlevél kérelmet. Nem tudom, hogyan csinálták, de 1 hónap alatt az otthoni címunkon volt a baba útlevele.

Attól is fugg a papírok mennyisége, hogy hazasok vagytok-e. Ja és amit még szeretnék hozzáfuzni, hogy ha otthon akartok útlevelet csináltatni, szórakozhatnak az állampolgárság igazolásával, annak ellenére hogy megvan a magyar anyakonyve.

Bocs, ha zavaros, remelem tudtam segíteni. Mi most értunk vissza a picink 5,5 honapos.

2011. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!