Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 8 hónapos múlt, van...

Babám 8 hónapos múlt, van alul a 2 foga. Most felül jön neki de nem a metszőfoga, hanem a szemfogai. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,bár ritka.A fiamnak 7hónaposan egyszerre jött ki felül a 2 szemfoga.
2011. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

akár én is írhattam volna a kérdést! :)

Lányom 10 hónapos múlt, alul van Neki két foga és egyszerre jön a két szemfoga. Pont múlt héten voltunk gyerek orvosnál Ő nézte meg és látta, azt mondta olyan lesz mint egy kis vámpír! :)

Én is kérdeztem, azt mondta teljesen normális nem minden baba egyforma, egyszerűen csak "nem a nagykönyv szerint" növesztik a fogukat!

2011. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is úgy tűnt, hogy így lesz, de aztán a négy felső metsző "beelőzött". A szemfogak már elég korán kinyomják az ínyt, a metszőknél ez nem olyan feltűnő. Persze ettől még lehet, hogy nektek tényleg a szemfogak bújnak ki először.
2011. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már áttörték az ínyét a kis szemfogai!

Köszi a válaszokat, megnyugodtam! :)

2011. nov. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!