Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának milyen...

3 hónapos babának milyen naptejet vegyek? Persze tudom, hogy 50 faktorosat, de milyen márkát? Nektek mi vált be? Féltem a kis bőrét.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hawaiian Tropic. 2 deci 2800 forint a dm-ben. Rózsaszín tubusban van, az amcsik gyártják, és UVA ellen is véd. Jó kókusz illata van. :) Ár-érték arányban ez a legjobb. Ami Vichy-ből ugyanezt tudja, az 3700 forint, és csak egy deci.
2009. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is most vettem naptejet, szóval még nem tudom, hogy jól beválik-e, de alaposan végignéztem a lehetőségeket és a Babylove (DM-es) kis kiszerelését választottam.
2009. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen pici babánál nagyon fontos, hogy ne legyen benne illatanyag, mert az allergizálhatja a bőrét!!!
2009. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha ezt a kókuszillatra írtad, akkor még azt hozzátenném, hogy rá van írva a tubusra, hogy hypoallergén, alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, használatát a nemzetközi bőrrák alapítvány ajálja. Nekem ez elég volt.
2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a Dm-es Babylove napkrémet vettem, de csupa pötty lett az arca, úgyhogy keresketek másik fajtát. Ez annyira sűrű fehér krém, hogy nem szívódik fel, nagyon vékonyan kell kenni, akkor is látszik, ha kicsi többet kensz fel, fehér maszkként virít.
2009. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban lehet kapni babé 50 faktoros naptejet, majdnem 4000 Ft, de hypoallergén, illatanyagmentes

mi pár hete használjuk, nagyon jó, igaz drága, de nekik olyan kicsi kell, lehet még jövőre is elég lesz

2009. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ia a Hawaian Tropikot vettem 11 hetes babámnak, s nagyon jól lehet kenni,se perc alatt beszívódik, semmi baja nincs tőle a bőrének.

Egy naptej tesztet olvastam el, s abban ajánlották ezt, nagyon jó árban van.

2009. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
először dm-st vettem amitől tiszta pötty lett igy vettem niveát az bevállt.
2009. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dm-es 50 faktorosat, illatanyagmentes.
2009. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a Babé 50+ faktoros gyermeknaptejet vettem meg. Mivel kevés kell belőle, így marad a következő évekre is, mert a Babé termékeknek felbontás után sem jár le a szavatosságuk. Dokinéni szerint.
2009. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!