Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifúratnád 2 hónapos lányod...

Kifúratnád 2 hónapos lányod fülét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ki. Meg is tettem, még csak fel sem ébredt rá. :-)
2011. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok, egész pontosan lövettem neki.
2011. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem mertem,már 18 hónapos és már nem is tervezem.Majd, ha nagyobb lesz és akar fülbevalót, majd megcsináltatja.Nekem több helyen is piercingem van, sőt van tetoválásom is, de mikor a lányomat kellett oltásra vinni olyan rosszul lettem, hogy le kellett ülnöm.Nem bírom elviselni, ha fájdalmat okoznak a gyerekemnek
2011. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Ha akarod, akkor minél előbb csináltasd meg. Most még pici, jól fogja viselni és nem fog rá emlékezni.

Lányomnak már pár naposan kilövettük a kórházban.

2011. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen pont 2 hónapos volt. A csattanástól (lövés) megijedt kicsit de ennyi:)
2011. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Mi is elég korán csináltattuk meg, tulajdonképpen észre sem vette. Szerintem is jobb túl esni rajta minél hamarabb. Már ha ti is úgy akarjátok.
2011. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem lövettem ki 7 hónapos kislányom fülét, és nem is tervezem.
2011. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jobb előbb, mint később. Később már nehezebb lesz.
2011. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6 hetesen lövettük ki, a csattanástól ijedt meg, de fájni nem fájt neki. El sem tudnám képzelni őt fülbevaló nélkül, nagyon nőcis kislány amúgy is:) Nálunk ez nem volt kérdés.

Én már a kórházban kilövettem volna neki, de a doktornő pont nem volt ott mikor szültem, aki ezt is megcsinálja.

Bár kislányom az oltásokat sem érzi meg, eddig egyszer sem sírt ha injekciót kapott, csak pislogott:)

2011. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azokat szeretném megnyugtatni,akik pici korában nem vitték,nagyobb korában meg nem merik. Mi két évesen vittük a lányt,nagyon akarta már,ÉS MEG SEM NYIKKANT!!! A kicsi az röftön fél évesen kapott. Az hogy ki fúratnád e nemtom mit jelent, lövetni lövetném,azon kivüls emmi mást,tűvel lyukasztást sem!
2011. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!