Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem adok a fiamnak...

Baj ha nem adok a fiamnak tejpépeket?

Figyelt kérdés

Lassan 11 hónapos,nem igazán szereti és igy nem erőltetem neki.

reggel tápszer 200ml,10körül krémtúró vagy joghurt,délben bébiétel,15körül kicsi nasi,babapiskóta,keksz ,18 gyümölcs,este vacsira tápszer.jó ez így?


2009. máj. 13. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem hogy már eszeget májkrémes,vajas sajtos kenyérfalatokat,pogácsát.
2009. máj. 13. 12:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom 13 hónapos. Soha nem tudtam megetetni vele a tejpépet. Nem szereti. Semmi baja nem lesz ha nem kap tejpépet :)
2009. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,megnyugtattál.mindenhol azt olvasom hogy eszik a babák,és az enyém nem:)a többi szerinted rendben?mármint a napi étkezésünk.
2009. máj. 13. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem teljesen jó a napi evése a babádnak.Az én fiam sem ette a tejpépeket.
2009. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen rendben van, hasonlóan eszik az én kislányom is.
2009. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem is akartam adni neki.Egy ideig a Sinlak pépet kapta és majd nem vettem mást.De ő is rendesen uzsizik.Kenyér,sonka,joghurt,mikor mit.Most 13 hónapos.

Szerintem is jó ez igy,miénk is hasonló.

2009. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát,:)
2009. máj. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!