Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most született a barátnőm...

Most született a barátnőm kislánya, mit vehetnék neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Pelenka,popsitörlő vagy baba holmi :)
2011. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az anyának vihetsz ivólét,gyümölcsöt.
2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen értékben?
2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ivólét ne vegyél. csomó kórházba be sem engednek pl. baracklevet meg ilyeneket...
2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Babaruha,babajáték pl. csörgő,pelenka,popsitörlő.Kozmetikumokat nem annyira vennék,lehet h a gyógyszertárit használja.Anyukának sütnék egy tepsi süteményt,h legyen mire rájárnia,apukának meg vinnék egy üveg bort.
2011. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Babának:

Pelenka

popsitörlő

csörgő

rágóka

cumilánc

névreszóló body,előke,textilpelus


Anyukának:

egy tepsi süti vagy valami finomság.Nekem egy kolléganőm hozott egy jénai tiramisut nemtudom elmondani,hogy milyen jól esett úgy ízre is meg,hogy alig volt időm főzni is nemhogy desszerteket csinálni!

Azon kívül nemtudom tudsz-e valahonnan szerezni finom ártézi vízet!nekem egy barátnőm hozott 5 l-es flakonba!nagyon jól esett,amúgy is sokat kell inni,hogy legyen tejcsi de az ilyen tiszta vízeknek tejszaporító hatásuk is van!

2011. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
az újszülöttnek biztos jól jött a koffein D:DDDDD
2011. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pelenkatorta a kicsinek, én mindig magam csinálom itthon ha babalátogatóba megyünk, 1 csomag pelus, és lehet rá mindenfélét pakolni, a tetejére egy plüss, vagy egy apró babacipő, köré törlőkendő, babamasszázs olaj, csupa hasznos dolog. Anyukát meg úgyis jól ismered, azt amit igazán szeret. Pl a süti jó ötlet, én is éltem haltam érte szülés után. :))
2011. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a tiramisuban nem volt koffein azt kihagyta a kolléganőm és helyette egy kis rumaromával locsolta meg a piskótát!
2011. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!