Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan napirendetek?...

4 hónaposan napirendetek? Végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Végigalussza az éjszakát, napközben viszont össze vissza eszik, alszik...Mit lehet tenni?
2011. nov. 30. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az evéssel nincs gond, nagyjából 3 óránként eszik. Viszont akkor alszik amikor éppen kedve van.Mármint a nappalira gondolok. Volt olyan is, hogy 2x3órát aludt. Nem keltettem fel. Éjszaka viszont enni felkel mindig. Este 9kor fekszik és reggel 8-9ig alszik, közben 2-3szor kel enni.
2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marilyn88 ***** válasza:

A fiam 5 hónapos, de már 5 hete ugyanaz a napirendje. Reggel 7-8 között kel, eszik, délelőtt játszik és alszik közben fél órát. Ebéd után 4- ig alszik, akkor uzsi, aztán torna meg közös játék 7- ig. Akkor fürdik, 8-kor vacsi és 9-ig, max fél 10-ig elalszik, és alszik reggelig.

De az tény, h a fiam nagyon nyugodt baba, sztem egyedül is ellenne egész nap, csak kaja legyen :-)

2011. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor egy negativ eset is. Kislanyom holnap tolti a 4ik honapot. 7kor kel eszik 9-9.30ig fent van akkor ringatva, orditva elalszik egy orat, aztan fentvan1-ig megint ringatva alszik egy orat, 4tol megint egyora alvas. A nappallal nem is volna gond, leszamitva, hogy csak ringatva alszik el. Ejszaka viszont egy kaosz. este 19.30 kor mar hulla faradt, akkor elalszik cicin, 22kor ebred es onnantol orankent ebred es ordit a ciciert. Szoszerint cuminak hasznal. Es nem tudom szoktatni le, mar hagytam sirni, adtam cumit, teat, vizet semmi nem hasznal, neki csak en kellek, aki ettol mar hulla vagyok.Raadasul van egy ketevesem es o is nehezen alszik el.

Hat ilyen a mi napirendunk.

2011. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!