Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinál ilyet...

Más babája is csinál ilyet esetleg? Alvás kérdés.

Figyelt kérdés

hat hónapos a gyerkőc. Este 6 óra fürdés, 7 óra vacsi, és kb fél 8-tól alszik szépen kb 10-ig, aztán eszik... eddig OK, mert evés után visszaaludt, és aludt kb 5-ig. PÁR HETE viszont a tizes evés után nem alszik vissza, berreg, játszik, hisztike, kb. 2-ig, utána eszik, és alvás ötig.

Semmilyen altatási technika nem használ, mert NEM álmos. Pedig nappal is csak kétszer alszik fél-egy órát.

Te mit tennél...?


2011. nov. 30. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem told ki a lefekvési időt szépen lassan.
2011. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gondoltam erre, de este hatkor nagyon fáradt már, nyűgös, de lehet, hogykkor is ki kéne tolni?

Igazából nem alszik egy nap többet össz. kb 10 óránál

2011. nov. 30. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is korainak tűnik a fél nyolcas alvás. Próbáld meg eltolni, legalább fél kilencig. Mondjuk olyan fél hét körül legyen egy kis cicizés, nem nagy kajálás csak amolyan éppen pár slukk :) és akkor kibírja. Nyolc körül fürdés, utána vacsi. Fontos, hogy fürdés előtt kb félórával, már csak olyan "lassú" játék legyen, könyv nézegetés, olvasás, zene hallgatás stb.
2011. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan 5 hónapos lesz a lányom. Van, hogy ő is elfárad 6körül. Ilyenkor hagyom aludni, mert kb fél óra múlva fel is ébred. Este 8-fél9 körül fürdetem, majd etetem, aztán egyből alvás. Éjszaka nincs gond vele, ha felébred, csak eszik és alszik is tovább.
2011. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, amit írtok, az a gond, ha este 8-kor eszik, tuti még enni fog egyszer, mivel szopik, és nem húzza ki egész éjjel, tejpépet meg semmit nem fogad el. Csak a késői szopi után nem akar visszaaludni. Az lenne az oka, hogy nem igényel annyi alvást? Nekem úgy tűnik, elég keveset alszik így is... nem tudom :(
2011. nov. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!