Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Azon gondolkodtam,...

Anyukák! Azon gondolkodtam, vannak e itt olyan anyukák, akik az itt feltett kérdés-válasz útján tartós ismeretségre tett szert? Úgy értem pl azóta is rendszeres az üzenet váltás, vagy esetleg személyes találkozás is előfordult?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak érdekel. Nagyon sok kérdésben, és válaszban is olvastam, hogy sok anyukának ez az oldal jelenti a kikapcsolódást és egyben a társas kapcsolatokat is, de olyannal még nem találkoztam akik személyesen is ismerik egymást.
2010. jan. 27. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, volt egy kezdeményezés, h átmegyünk másik oldalra csetelni, de nem lett belőle semmi, vagyis én ott nem éreztem jól magam, lehet, h a többiek még ott vannak:)
2010. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én 2 anyukával emaileztem az iwiwen,de már csak hébe-hóba írunk...
2010. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 1 anyukával e-mail-ezek rendszeresen már több mint 2 hónapja. Tervezzük a személyes találkozást is :-)
2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én itt ismerkedtem meg 2 anyukával de már majdnem egy éve hogy még mindig beszélünk és tartjuk a kapcsolatot :D!!

Az egyik anyukával mindennap beszélünk a másik anyukával csak e-mailozok !!

Sajnos a távolság nagy :(! De nagyon jó " barátnők " lettünk!


8 hós kisfiú anyuja!!

2010. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Azért ez jó, mármint hogy szövődnek itt barátságok. Igaz kell azon "dolgozni" hogy fenn tartsuk ezeket. De ha már van egy közös pont az életünkben, ami beszédtémául szolgálhat (pl hasonló korú gyermek) könnyebb ápolni a kapcsolatot.

2010. jan. 27. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia.ÉN ITT ISMERTEM MEG AZ EGYIK LEGJOBB BARÁTNOM, MÁR TOBBSZOR TALIZTUNK ÉS SZINTE MINDEN NAP BESZÉLUNK, PEDIG MESSZE LAKUKN EGYMÁSTOL.ÉN KECSKEMÉT, O SEREGÉLYES.BOCSI A HIBÁKÉRT, DE A SZEGEDI KLINIKÁN VAGYUNK A KISFIAMMAL ÉS HIÁNYZIK EGY-KÉT BETU A BILLENTYUZETROL:)
2010. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Három anyukával ismerkedtem meg,kettővel tartom a kapcsolatot napi-heti szsinten,ki hogy ér rá,őket 7-8hónapja "ismerem",a harmadik anyukával kb egy hónapja vagyunk jóban,heti két alkalommal emilezünk vagy iwiwen írunk. Sajnos személyesen egyikkel sem találkoztam,talán majd később,messze laknak. Egyik Romániában,másik Angliában,a harmadik Budapesten,én meg vidéken.
2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én még kismama koromba ismerkedtem itt össze egy másik kismamával akivel egyidős terhesek voltunk, a terhesség alatt végig leveleztünk, de mióta megszülettek a babák sajna megszakadt a kapcsolat. ( Nem írt vissza )
2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én itt ismerkedtem meg egy anyukával, és azóta is szoktunk levelezni!
2010. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy anyukával barátkoztunk össze még kismamaként. Ugyanott szültünk 3nap különbséggel,ott találkoztunk egyszer. Azóta is emailezünk, már 8 hónapja:-)
2010. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!