Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejszaka is kell orrot szivni...

Ejszaka is kell orrot szivni a babaknal? Ha szukseges tobbszor is egy nap?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell ha nem kap levegőt tőle, zavarja. A fiam átvészelt úgy 2,5 évet, hogy nem használtuk, neki ürül magától.
2011. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányom most lábal ki a náthából,úgyhogy frissek az emlékek!:-(

Az első éjszaka kellett egyszer orrot szívni(kifújni nem tudta rendesen),nappal pedig többször is.Előtte sterimar,és úgy könnyebben kijött.Én is többször fújok orrot,ezért neki is többször porszizzuk.Már ő tartja magának,mert rájött,hogy jobb lesz utána.

2,5 éves(még nem fúj hatékonyan orrot)

Ja,és Nasivin sanft orrspray-t használunk a délutáni,és esti alvás előtt(1 éves kortól mehet)

Mielőbbi gyógyulást!

2011. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi már rég túl vagyunk egy csúnya náthán de én magamnak is mindig ezt az eljárást alkalmazom vagyis a borsmenta illóolajat,a radiátoron lévő vízes edénybe belecsepegtettem pár illóolajat és az addig bömbölő kincseimnek úgy kitisztult az orruk hogy nem is riadtak fel éjjel levegő után kapkodni meg szépen szedték az orrukon a levegőt,meg Nurofent kaptak a gyerekorvos javaslatára és a már 2 hete folyó csúnya nátha után 2-3 nap és a szirupnak köszönhetően vége lett:)))Jobbulást a kicsinek!!
2011. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha felébred rá, hogy el van az orra dugulva, persze. Sajnos igen sokszor kell nekik. Te hányszor fújod az orrod, ha náthás vagy? 5 percenként? Hát, a babának is úgy kéne.

Régen nem volt ilyen, anyósom is azt mondta, hogy majd kifolyik az magától, ne kínozzam vele a gyereket. Hát, én emlékszem, hogy állandóan mentünk a fülészetre, felszúrni a fülem, meg a legkisebb náthára is azonnal antibiotikumot írtak fel. Szóval azért jobb, ha szívod neki.

2011. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!