Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik meg annyit, hogy...

Nem eszik meg annyit, hogy éjszaka ne kelljen felkelnie enni?

Figyelt kérdés
Esti cici előtt tejpépet adok, neki, s az előírtnál kevesebbet eszik jóval, pedig jóízüen fogyassza. Arra cici lefekvés előtt, s éjszaka is felébred cicizni. van mikor 2x is, s nem csak megnyugtatásra kell, eszik is sokat. Mért nem eszik úgy, hogy nyugodtan tudjon éjszaka ő is pihenni. 5 hónapos
2011. dec. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az éhség okozza az ébredéseket, még ha éjjel eszik is.

Lányom este soha nem evett jól, még most sem pedig már 14 hónapos, de az éjszakát mindig végigaludta 2-3 hónapos korától.

Azt hiszem a babádnak szüksége van rád, és az is lehet hogy ő így működik, és valóban éhes éjjel.

Ez most egy türelemjáték, szerintem idővel le fog erről szokni. Unokaöcsém még másfél évesen is kelt éjjel cicizni, más gyerekek meg már jóval hamarabb kibírják az éjszakát evés nélkül.

Szóval türelem. S lesz majd még szeparációs szorongás, fogzás stb, ami miatt felkelhet éjjel...nem könnyű időszak, de túl lesztek rajta.

2011. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam, anyatejes, és még mindig fel kel éjjel enni, 1-2*. Nem bánom, ha éhes, hát egyen. Idővel majd biztosan elhagyja.
2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos a fiam, már nem cicizik, egész nap eszik, mint a gép, de hajnal 5-nél ritkán kel később enni. Inkább előbb. Nekem ez még éjszaka! :))

Hidd el eljön majd az idő, mikor nem eszik éjjel. Egyébként míg cicizett, ő is többször kelt éjjel, és evett is rendesen. Saját magát választotta el pár hete, azóta nincs ébredés csak 5 körül, este fél 9-kor megy csicsizni! Szóval lehet benn valami, hogy megszokásból kelnek cicizni és csak anyahiányuk van! :))

2011. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kisétkű most hagyta el a szopizást 8 hónapos lesz holnap :) Kb. 1 hónapja már nem adtam neki éjjel cicit csak vizet, persze ha nagyon sírt és nem volt elég neki a víz akkor kapott cicit is. Ez így nálunk bevált már nem eszik éjjel( bár már tejem sincs) néha hajnalban kér enni. És ne várd, hogy egyik napról a másikra átalussza az éjszakát még ha nem is kér éjjel enni, több idő kell ehhez, hogy átálljon. Uzsira is adj neki tejpépet vagy sinlacot hátha úgy jól belakik és nem ébred. Bár szerintem a közelségedre is vágyik.
2011. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, pedig elég nagy adag tejpépet eszik cici előtt.
2011. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!