Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű lefoglalni egy 2,5...

Könnyű lefoglalni egy 2,5 órás repülőúton egy 7 hónapost?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.

Amit tanácsolni tudok, h legyen bekészítve neki tápszer v a cicid v tea és felszállás alatt! egyen, mert akkor elkerülhetitek, h a füle beduguljon. Amúgy előfordulhat, h ettől függetlenül is fájhat neki (nekem elég érzékenyek a füleim és minden egyes repülőutam egyre jobban megviseli őket). Ha van vmi alvókendője, amit szeret magához szorítani elalváskor, esetleg macija, akkor az mindenképp menjen veletek a fedélzetre. Legyenek veletek játékok is.

A babád akkori állapotától és alapvető temperamentumától függ, h mennyire bírja majd.

2011. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 6 hos volt mikor 2,5 orat repultunk, szinte vegig aludt, vagy epp szopizott:) Szoval nekem konnyu volt. Eleg sokszor repult mar, eddig meg sose volt vele gond, pedig egy orokmozgo. Persze ez babatol fugg. De sztem elvezni fogja. Fel es leszallasnal a legjobb ha szopizik, vagy iszik vmit, hogy ne duguljon be a kis fule.
2011. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ, eleve pl attól, hogy alvásidőben mentek vagy nem, de a nyűgösségbe beleszámít, hogy jó 2 órával előtte kint kell lenni a reptéren + az oda vissza út.

Szóval a kérdés, hogy a gyerek, hogy bírja a 6 órás hurcolászást.

Aztán ott lesz még az emelkedés-süllyedésnél a füldugulás.


Nyilván évente több ezer kisgyerek utazik, de én nem utaznék 1,5 éves kora előtt ennyit.

2011. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Tapasztalatbol mondom, hogy a gyerekek nagy tobbsege nagyon jol birja a repulest. Voltam mar 9 oras uton is az akkor meg 2 honapos babammal. Egyszer kelt fel szopizni, amugy vegigaludta az egesz utat. Az utaskiserok azt mondtak hogy o volt a legjobb utas az egesz gepen ( tobb mint 200 utas volt). Volt ott akkor tobb gyerek is, kisebbek,nagyobbak, tok jol elvoltak. Egyetlen egy volt csak akit tobbszor lehetett hallani sirni. Szoval nem kell oket felteni, a gyerekek sokmindent sokkal jobban turnek mint mi felnottek.
2011. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes, hogy valóban 4-5 hónap alatt jól el vannak, de azért van olyan repülő út ahol az utasok kikészültek egy folyamatosan bömbölő baba miatt.
2011. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lazán állj hozzá. Itthon mivel foglalnád le ennyi időre?
2011. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont az alvásidejében szállunk majd fel és evésidejében le,viszont aludni nem fog szerintem,mert ringatva alszik el csak. Hát igen,itt nem csak a repülőútról van szó. Majdnem 2 órát utazunk a reptérre,oda kell érni kb 1,5 órával hamarabb,az út 2,5 óra,mire kijutunk a reptérről még fél óra és onnan kocsival még 2,5 az út :)))) Így összesen durván 9 órás út lesz,amiből a kocsiban biztos fog aludni,közte meg majd játszunk,mint itthon :)))))))))
2011. dec. 3. 11:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Nehez volt :(((( Kb 10 percre sikerult elaltatnom, mert hangzavar volt. Az utolso egy orat vegig sirta, fel ala maszkaltam vele. Kesobb 14 hosan es 16 hosan nem volt semmi, aludt egy orat, jatszott, ismerkedett.
2012. okt. 30. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!