Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam sírva...

GTünde kérdése:

4 hónapos kisfiam sírva alszik el kb.2 hete. Eddig simán magától nyugodtan elaludt, hasra fordítottam cumi a szájába és 5-10 percen belül aludt. Most a 12 órás és az esti altatásnál sírva alszik el. Miért van? Mindent ugyan úgy csinálok!

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet másképp szeretne elaludni. Próbáltad ölben? Vagy hanyatt? Vagy oldalra? Vagy ölben, aztán hanyatt/oldalára letenni?


Az én picim mindig ölben aludt el, aztán letehettem. Egyszer aztán elkezdődött nálunk is, hogy mindig ordított.

Mérgemben letettem, mert már nem tudtam mit csinálni vele: oldalra fordította a fejét és már aludt is. Csak azt akarta, hogy hagyjam békén.:)


Lehet nálatok is most fordított a rendszeren.

2011. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogamzastol!az en babam 4-5honap kozott ejjelente tobbszor is felsirt!Hat honaposan mar ki is bujht az elso foga es par napja a 2dik is!Most 7 honapos!!!en felsiros idoszakokban adtam neki baba nyugtatot attol egy kicsit jobban aludt,de meg ennek ellenere is volt amikor felsirt de nem annyiszor mint anelkul!!!A legbiztibb ha orvoshoz viszed:)
2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogamzástól? :)
2011. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsanat:)))))))fogzast akartam irni:DDD
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!