Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babámnak mit adjak h...

5hós babámnak mit adjak h meghajtsa tudjon kakilni? Egy hete szenvedünk majdnem

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Almát, sok folyadékot és menj vele orvoshoz.

Próbáld meghőmérőzni.

2011. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 judavi ***** válasza:
Sütőtököt, szilvát, őszibarackot. Frissen, üvegeset vagy italként.
2011. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy fel narancsot nyomj ki, szurd le, nekunk ez mindig bevallt.
2011. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
glicerines kúp, gyors megoldás,kijön minden, nem kell kisérletezni hogy mi hat, és mi nem, és utána adhatsz neki hajtósabb gyümölcsöt is. Én ezt csináltam mikor a fiam nem tudott kakilni. Amúgy öszibarack, szilva ami nálunk bevált ilyenkor. milupának van frutapva nevű 100%gyümölcs püréje, és abból van szilvá+almás, meg öszibarackos is.
2011. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szilvát adtam ma...semmi...szenved.alma semmi...narancsot lehet adni ennyi idősnek?lázmérő sem hat..
2011. dec. 2. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:

sütőtök, répa, őszibarack. (üveges kecskeméti)

nekünk ez mindig bevált

Ha nem jön, akkor levolac szirup (vény nélkül kapható) mi ezt akkor használtuk, amikor elkezdtük a hozzátáplálást és keményebb lett a kakija. Reggel kell adni kaja/cici előtt. Pár óra és kijön az összes kaksi

2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
levolacom van itthon,mennyit adjak neki belőle?
2011. dec. 2. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
1evőkanálnyi elég lesz bőven. hülye íze van nagyon, úgyhogy készítsd be majd mellé a kísérőt :)
2011. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alma pont hogy fogja a hasat!!!


Kecskemétinek van az üveges szilvája, nálunk attól mindig hasmenés van. Az őszibaracklé és a kamilla tea is hajt.

Olajos hasmasszázs, cukorszirup, hőmérőzés, kúp. Ha semmi sem segít akkor mindenképp orvoshoz kell vinni, mert fájdalmas és súlyos problémákhoz vezethet ha nem ürül ki a dolog. Kórházban csinálnak beöntést neki, nem fáj, csak kellemetlen, de még mindig jobb, mint több napos szorulásos hasfájás.


Amúgy legvégső esetben egy kanál olivaolajat is kaphat ha letudja nyelni, az is hajt.

2011. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet adni narancslevet. Nekunk orvos ajanlotta, akkor volt 3 honapos a babam, meg csak kostolgatni se adtam neki elotte semmit.
2011. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!