Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekkel szilveszteri...

1 éves gyerekkel szilveszteri program, kinek mi?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy délutánra fürdőkben, vagy valahol szerveznek valamilyen programot gyerekeknek? Vagy állatkertben? Hallottatok ilyet? És estére? Nem bulira gondoltam este, csak hogy ti mit csináltok egy ennyi időssel szilveszterkor?!
2011. dec. 3. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ugyanúgy csinálok,ahogy más napokon. Egyévesnek felesleges szilveszterezni.
2011. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csatlakozom az előttem szólóhoz ! Még a 2,5 évesemmel is ugyan úgy csináljuk mint eddig, hát még egy 1 évessel :)
2011. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem felesleges, ami élményt jelent neki, ennyi erővel 3 éves korig semmit ne csinálj vele, mert arra úgysem fog emlékezni! Attól baja nem lesz, ha napközben elviszem egyet fürdőbe, csak hogy vannak e programok ilyenkor kifejezetten gyerekeknek. Az írjon, aki tud ilyet! Köszi
2011. dec. 3. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem nézel itt neten utána??? Ma már minden valamire való fürdőnek van oldala ahol meg lehet nézni, ehhez nem kell sok ész ! Többre mennél vele !
2011. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekünk úgy néz ki a szilveszterünk, hogy itthon vagyunk hármasban, megy a tv, rohangászunk, játszunk, majd picit később mint szoktuk lefektetjük a gyerkőcöt mi meg apával egy pohár pezsi kíséretében bebújunk az ágyba és megnézünk valami jó vígjátékot :)

én nem szívesen vinném el a fiamat semmi szilveszteri programra, nem tudom, én inkább ezektől megkímélném

2011. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!