Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislánynak karácsony...

4 hónapos kislánynak karácsonyi ajándékötletek? Főleg játéktippek érdekelnek, mit érdemes megvenni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
játszószőnyeg, pihenőszék, hinta, noé bárkája zenélő zongora...
2011. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hónapos lesz a lányom karácsonykor, de én mindenkitől vagy ruhát vagy pelenkát vagy törlőkendőt kértem karácsonyra.

Mivel ő még nem fogja fel az egész karácsonyosdit és millió egy játéka van, így felesleges azt is venni. Unokaöcsém viszont az egyik régi játékát (sütiformás bedobós) elhozza, amit ők 6 hónapos kora körül használtak.

Ill. édesapámék etetőszéket akarnak még venni.


Jövőre lesz igazán értéke a karácsonynak. Legalábbis nálunk.

2011. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet. Fiam 4,5 hónapos volt az első karácsonyán, neki legnagyobb élmény a csörgő-zizegő színes csomagolópapír-halmaz volt a földön.:D Azzal nagyon jól eljátszott, a többi játékot csak hetekkel-hónapokkal később étékelte. De ha játékot akarsz, akkor pl.a Fisher price Tanuló kutyus most akciós a "Roppant gazdaságos" üzletláncban (7990 Ft), ahhoz bújni is tud, meg a dalok már lekötik, nyomkodni meg megtanulja később. (Ha még nincs neki ilyenje.) Boldog Jézuska-várást!
2011. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek.
2011. dec. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!