Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hó napos babám nem akarja a...

5 hó napos babám nem akarja a cumisüveget elfogadni (tápszert) csak, max, ha teát adok neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés
már estére sem fogadja el a tápszert,úgyhogy tejpépet vacsorázik.reggelire sem akar tápszert enni.lehet a cumisüveg miatt?csak a kanalast fogadja el.nem szoptattam csak egy hónapig,úgyhogy nem újdonság neki.most úgy néz ki,h csak kanállal eszik,de akkor hogy legyen meg a napi fél liter tej alapú kaja?kanálból nem szívesen adnék 2decit neki,amúgy is,ha a tejpép hígabb össze-vissza folyik!volt más is így?mit csináljak??
2011. dec. 4. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

az enyém se cumit, se cumisüveget nem fogadott el, nem tudott belőle inni! Kétdecis szűk pohárból ivott, nagyon ügyesen. Kis kávéspohárból is próbálhatod adni neki.

Ha nem jön össze, a tejpép is jó, csak többet kellene enni belőle.

2011. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nálatok is tápszeres volt előtte vagy szopizott??
2011. dec. 4. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 4 honapig elfogadta, akkor vagy nehezen jon neki az uvegbol (cumifejet kell valtani), vagy a tapszer nem jo valami miatt (a szavatossagi ido lehet jo, de ha csomagolaskor kicsi nedvesseget kapott, akkor mar rossz a minosege, ujat vagy esetleg mas fajtat kell venni). Csoros poharral is probalkozhatsz.
2011. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1hét alatt a 3.fajta tápszert bontom neki.cumit pedig nem találtam 6hósnál nagyobbat(Tommee Tippeeből)ebből eszik már 3 hós kora óta.
2011. dec. 4. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem kérdeztél: az enyém 11 hósan kapott tápot, addig szopott. A 3. féle tápot fogadta el, azt is csak pohárból. A mindenféle spéci tápok keserűek voltak, nem is csodálom, hogy nem itta...igen, gond lehet, hogy alig jön a lyukon ki a tej, vagy nagyobb lyukú kell, mint írták, vagy pohár
2011. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Humana Baby Fit banános tápszerét(gyógyszertár) nekem csak ezt issza a babám. Ha eddig itta és a teát is elfogadja cumisüvegből akkor biztos nem a cumisüveggel( etetőcumival) van a baj.
2011. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk a banános Humana-t nem tudom mi lehet a baj..
2011. dec. 5. 14:09
 8/10 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam sem fogadta el a tápszert(semmilyet)és a cumisüveget sem miután megízlelte a kanalazás örömeit.Vettem neki csőrös itatót és kb.1 hét alatt rájött hogyan kell belőle inni.Ő 6 hós volt ekkor.Mindent roham léptekkel bevezettünk.Joghurt,tejpép,sajtok és így már meg is van a tejalapú étkezés.Nem baj ha kihagytok 1-2 hetet,lehet utána megint kell majd neki a tápszer.Bár a fiam nem kérte soha többet.
2011. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!mikor lehet legkorábban bevezetni a sajtot,túrót..ilyesmi tejtermékeket.?
2011. dec. 5. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónaposan unt rá a tápszerre, azóta nem is kapott, most 14 hónapos. Mi is próbáltunk egy csomó fajtát, váltottunk cumit, cumisüveget, semmi nem jött be. Én Milupa tejpéppel etettem, naponta 2 vagy 3 alkalommal, meg kapott bébiételt. 9 hónapos kora körül elkezdte kapni a joghurtot, krémtúrót, túrórudit, 1 évesen pedig a kakaót. Semmi probléma nem származott abból, hogy nem kapott tápszert. Ráunnak és kész! Van több kicsi gyerek a családban, ők is ugyanígy jártak. A tejpép pedig nem mindig van a dobozon jó arányban feltüntetve azért folyik. Nyugodtan 1 kanállal rakhatsz bele több anyagot. Tapasztald ki, hogyan jó!
2011. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!