Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatotok arról,...

Mi a tapasztalatotok arról, hogy ha az elején egy bizonyos márkájú cumisüveget és cumit használunk, akkor később a baba nem fog elfogadni más márkájú termékeket?

Figyelt kérdés
Ezt egy bababolti eladó mondta. Az ő boltjában két gyártó termékei kaphatóak. Nekünk ez egy kicsit érdekesnek hangzik.
2010. ápr. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így van ahogy az eladó mondja, a legtöbb baba nem fogad el utána mást, mert az nem a megszokott. Ezért érdemes olyan márkát választani, amihez tudsz venni később is cumit, hiszen egy idő után elhasználódik és amúgy is cserélni kell, mert ahogy rágja szétmegy, ha pedig nem cseréled akkor nem fogadja el az újat sem!
2010. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először aventeset használtam, majd rá a 2-dik hónapra már a nukosat is. Mindkettőt egyszerre. Nálunk nem volt probléma a kétfajta.
2010. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én aventeset és mamosat vettem,mam-ot kapta az elején és utána már csak az kellett neki.
2010. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Chicco-t használtunk jópár hétig a születése után (kezdetektől tápszeres baba), aztán váltottunk NUK-ra, és nem reklamált egyáltalán, mintha fel sem tűnt volna neki, pedig tényleg nagyon más a formája is, sőt a Chicco latex volt, a NUK meg szilikon. Szóval ránk ez nem jellemző:)
2010. ápr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!