Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy amikor rengeteget...

Igaz az hogy amikor rengeteget gagyog a gyerek akkor lassan már elkezd beszélni?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt ez?Az én kislányom 15 hónapos és megállás nélkül gagyog.Lehet hogy lassan már elkezd beszélni?
2011. dec. 4. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinten 15 hos kisasszonyunk valoszinuleg csak 2 eves kora korul fog elkezdeni beszelni, mert angol nyelvu bolcsibe jar. Nemregiben kozolte velem a neni, hogy a gyerek egesz nap megallas nelkul beszel, de sajnos nem erti, hogy mit mond magyarul. Kozoltem vele, hogy en sem ertem, mert nem magyarul, hanem babanyelven beszel. Be nem all a szaja. Egy-ket szot neha elkap es elismetel, de nem tudja tudatosan meg hasznalni. Mar 8-9 honapos koratol be nem all a szaja, meg almaban is neha dunnyog :D
2011. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, lehet. enyém is megállás nélkül gagyog, most már több mint egy éve :D
2011. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is többet gagyog,mint eddig valaha,és én tudom,hogy már a beszédfejlődés miatt teszi,csak hát nem nagyon sikerül neki értelmeset mondani,de próbálgatja a kis szájával,nyelvével formálni a hangokat,ez is a tanulás része.Látszik rajta,hogy nagyon akarja,de még nincs teljesen megérve rá a beszédközpontja.
2011. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!