Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két pici baba/gyerek mellé...

Két pici baba/gyerek mellé bevállalnátok a harmadikat?

Figyelt kérdés
Az egyik még nincs 2éves, a másik 5hónapos. Most nem jött meg már 3napja. Nagyon félek, nem szeretnék újból terhes lenni, de nem tudnám elvetetni. Járt valaki így, hogy ennyire kicsi a körkülönbség. (az első kettőt direkt ilyen kicsivel akartuk) Kérem az okoskodók kíméljenek, hogy védekezni kellett volna...stb Köszi.
2011. nov. 30. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be,és nem csak az anyagiak miatt nem,hanem mert nem bírnám idegileg...de mivel nem vagyunk egyformák,így ezt neked kell eldönteni,hogy bírnátok e???



öff:de miért nem védekeztek,ha nem akartok babát?ez csak pusztán kíváncsiság részemről...

2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Elvetetni én sem tudnám. Nálunk van egy hároméves, egy 14 hónapos, és defektes lett a gumi ciklus közepén. 10-e felé kell megjönnie, hát nem tudom mi lesz. Szeretnénk harmadikat, de egy év múlvára terveztük a fogantatást, mert mégegyszer ez a 22 hós korkülönbség nagyon nehezen menne, pláne most építkezünk, májusban költözünk egy másik városba, ahol majd a gyerekeknek meg kell szokni, új ovi a nagynak, meg itt panel, ott magánház, azért azt is szokni kell. Szóval nem véletlen hogy még egy évet várni akarunk. De ha most jön, hát most jön!

Szerintem tesztelj, és írd meg mi lett!

2011. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk soha védekezni, már 7éve így megy. Én nem bírom a gyógyszert, férjem meg a gumit. Tudom, h a megszakítás nem egyenlő a védekezéssel! Holnap tesztelek.
2011. nov. 30. 14:33
 4/20 anonim ***** válasza:

jajjjjjj


spirál???

2011. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A spirálon tényleg gondolkodj el, ha nem akartok több babát, mert így akár évente besikerülhet. Vagy a megszakítást legalább összehangolni egy ovu teszttel, de lehet kapni mindenféle kencéket, pesszáriumot gyógyszertárban.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én megtartanám és örülnék neki.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem 14 és 18 hónap van a gyerekeim között. Tehát a legnagyobb már 3,5 éves a középső 2 éves a kicsi 8 hónapos. Nagyon nehéz. Pedig a nagy már óvodás, a középső már bölcsis. Neked még kisebbek lennének a gyerekek. Bár ha jól számolom, akkor kb. 4 hónap csak a különbség. Azért talán azt meg lehet oldani még valahogy. Nem egy sétagalopp, de megéri.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eddig még eszembe se jutott a spirál, nem is tudom ez hogy "működik", de ha nem vagyok terhes, akkor elmegyek a nőgyógyászhoz és megbeszélem vele. Lelkileg és idegileg sem bírnék még egy babát....
2011. nov. 30. 14:38
 9/20 anonim ***** válasza:
spirált a nőgyógyász helyezi fel, öt évig jó, de évente rákszűrésnél ellenőrzik. kétféle van, a hagyományos ez kb 5000 ft, kb az az elve, hogy mesterséges gyulladásban tartja a méhet, de ez nem egyenlő egy igazi gyulladással, csak így nem tud beágyazódni, a másik fajta minerva nevű (ha jól emlékszem) kb. 45000, ez hormontartalmú. Én ez utóbbit akarom majd, csak hát a piszkos anyagiak.
2011. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 30. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!