Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani fürdés...

Mivel szeret játszani fürdés közben 1,5-2,5 éves gyereketek?

Figyelt kérdés

Ha tudtok, képet is linkeljetek róla!


A 21hós fiamnak most az üres flakonokból mindenhova vizet töltögetés a mániája, pedig ezen már egyszer túlléptünk. Kapott egy ilyen hajót: [link] amit nagyon imádott, de már úgy veszem észre, h megunta. Gondoltam karácsonyra kaphatna egy új fürdős játékot, de eddig nem találtam semmi nekünk megfelelőt. Hátha ti tudnátok valami jó ötletet adni.


2011. dec. 5. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak semmi más nem jön be, csak autó:-) Mindegy, hogy vizesen vagy szárazon, csak autó legyen... így a kádban is autókázik:-)
2011. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, az autó az nálunk is nagy sláger :) , a kádban is van, de mostanában kezdi hanyagolni kicsit. Pedig hónapokig semmi más nem érdekelte.
2011. dec. 5. 15:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a gyereketek korát/nemét is írjátok már oda légyszi! Köszönöm!
2011. dec. 5. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Két év három hónapos fiú. Mi is töltögetünk, műanyag kispoharak, etetőtányérkák, habfürdős flakon, régi cimisüveg kupak stb...
2011. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

2,5 éves a kisfiam és már nagyon régen az autó a sláger és nem tudja megunni:-D

2011. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csörgő,fogkefe és üres tusfürdő a kedvence 15 hós lány
2011. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24 Ft-ért vettem kis kerek műanyag virágtartót, az alján van 4 lyuk, imádja, ahogy kifolyik rajtuk a víz. A poharakba, flakonokba öntözgetés nálunk is megy, plusz a favorit: buborékfújó tartálya, ezzel meri ki a vizet.
2011. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, 14 hónapos kisfiú.
2011. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alex-Tapassz a csempére,baromi jó játék.Nekünk kutya-cica öltöztető van,nagyon szeretik,bár nem minden nap játszanak vele.Nem drága,kb. 2000 ft,és többféle garnitúra létezik belőle,pl. autós,farmos,városos stb.
2011. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is a tusfürdős (üres) flakon nagyon bevált!:)

Illetve, pici műanyag poharak. Kis könyv ,ami vizálló.

Vagy a zuhanyrózsa.:)) Bármivel eljátszik. Ha engedném, akkor a legnagyobb szám, a szappan lenne!:))

2011. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!