Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszölött babát mivel fürdetet...

Újszölött babát mivel fürdetettek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig a gyógyszertári fürdetővel.
2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig (minimum) csak a gyógyszertári fürdetővel.A gyerekorvos felírja.

Lehet kapni sokféle kozmetikumot ami elvileg újszülött kortól van (Pl Johnson's, Gabi Weleda stb)de én mégsem javasolnám, mert ilyenkor az ő bőrük még nagyon-nagyon érzékeny.

3 hós korától fokozatosan válthatsz boltifürdetőe.

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
naturlandos fürdetőkenőccsel. kb 8 hónapos korig
2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Babé sensitive fürdetővel.

A gyógyszertári fürdetőtől atópiás lett a bőre. Állítólag ez nagyon ritka, de nálunk ez van.

3800 ft volt ez a fürdető, de teljesen rendbe jött a 6 hetes babám bőre tőle.

2011. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
sima gyógyszertárival
2011. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárit kb. 2 hétig használtuk, utána áttértünk a Gabira, azóta is azt használjuk. Semmi baja a kisfiam bőrének, 9 hónapos.
2011. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári fürdetöt meg tudom venni recept nélkül is??vagy ugy irják majd fel tegnap védönö azt mondta sima étolajjal kenegesem be és utána fürdés ez olyan furcsa számomra...márciusra várom babámat elsö baba és olyan sok mindent nem tudok még
2011. nov. 22. 15:16
 8/18 anonim ***** válasza:
Ki fogja adni a recepteket a védönö és lesz benne gyógyszertári fürdetö is ne aggodj és ilyet még nem hallotam hogy étolajjal kellene kenegeti a babát, szoktak adni arra is olajat azt is felirja a védönö
2011. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap ezt mondta ö csak hintöporra meg kenöcsöre ad receptet
2011. nov. 22. 15:28
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem mondott butaságot a kérdező, ugyanis nekünk a gyerekorvos mondta, hogy ugyan az van a gyógyszertári 100%-os olajban, mint a bolti napraforgó olajban.

Viszont azt is mondta, hogy szükségtelen olajozni a baba bőrét főleg az első hónapban, mert még bőrlégzésük van a babáknak, plusz nem lélegzik a bőr. Ezt akkor találták ki, mikor babaszappannal mosdatták régen a kicsiket. Ma már idejét múlta.

Az első 4 hétben olajoztam a bőrét és fürdetőkrémmel mosdattam, borzasztó atópiás lett plusz kiütéses, akkor hagytuk el az olajat és a gyógyszertári fürdetőt leváltottuk a Babé fürdetőre, gyönyörűen rendbe jött a bőre!

2011. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!