Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Germicid+Cataflan csepp...

Germicid+Cataflan csepp egyszerre estére?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom megfázott, a dr-néni szerint torokgyulladása van, és lázas is. Ezeket írta fel, de úgy emlékszem azt mondta, hogy a cataflan csepp-be van lázcsillapító is, és a germicidet, csak további láz esetén adjam be.De nem vagyok benne biztos, mivel a kislány üvöltött, ő meg csak darálta a szöveget, és miután kijöttünk, utána kapcsoltam csak, hogy akkor jól értettem e.Tegnap nagyon nehezen tudtam lehúzni a lázát, és nem tudom estére, hogy legyen:Adjam be csak a cseppeket, és ha később még lázas lenne, akkor adjam csak a kúpot éjszaka, vagy adjam be a cseppet, és fél órára egy fél kúpot, hogy végre el tudjon jó mélyen aludni?
2011. dec. 5. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos az adagolásban, hívd fel az ügyeletet és ők segítenek. :)
2011. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amikor maga láza volt a fiamnak,egyszerre kellett adnom neki a cataflan cseppet a kúppal.az orvos így rendelte neki
2011. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!