Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Nestel Beba...

Mi a különbség a Nestel Beba Pro Ha Start és a Milupa Komfort 1 között?

Figyelt kérdés
A babánk most lett fél éves. Ilyenkor tudtommal tápszert kéne váltani. Eddig kapta a Nestle-t. Nem volt vele semmi baja. Megkérdeztük a gyerekorvost, hogy mire kéne váltani. Erre ő a Milupa Komfort 1-et írta fel. Szerinte a Nestle-t már 3 hónapos kora óta nem kéne kapni. (Nem mondta, hogy nem kéne, tudott róla). Azon csodálkozunk, hogy ez a Milupa is 0 hós kortól van. Azt hittük, hogy felírja valamelyikből a 2-est. Azt mondta, hogy ezt a Milupa-t egészen 1 éves koráig eheti. Nem kételkedem a szavaiban, csak furcsállom. Esetleg ti tudtok rá magyarázatot? Összehasonlítottam mind a kettőt, de laikusként érdemi eltérést nem találtam. Köszönöm!
2011. dec. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
az elsőre csak 6 hónapig van tamogatas 2ra 1 éves korig.
2011. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem annyi,hogy a milupa összes termékétől fájt a kisfiam hasa,nem tudott kakilni,nyafogósabb volt,bármi volt tejpép,tápszer, a Nestlé Beba pro start 1et 6 hónapig kapta most a Nestlé Beba Pro 2őt kapja ami nagyon jó,de nekem azt mondta a doki,hogy a nestlé 1et adhatnánk 1 éves korig csak a kisfiam már nem volt hajlandó megenni,és mindig bukott,ezért váltottunk a 2esre
2011. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok,most 7,5 hónapos
2011. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!