Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Beba Pro Ha...

Mi a különbség a Beba Pro Ha Start és a Beba Pro Ha 1 között?

Figyelt kérdés

Vény nélkül az előbbit vettem és ezt esszük már két hete.

Viszont ma a doktornő az utóbbit írta receptre.

Azért kérdem, mert szerencsére elfogadta és semmi problémánk nem volt a starttal...........és csak most vettem észre, hogy másféle lett felírva, de igazából különbséget nem látok.


2010. júl. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám a startot kapta hónapokig. Amikor költöztünk (ekkor már majdnem 5 hós volt), akkor az új doki azt mondta, hogy már váltani kellett volna az 1-esre. A baba fejlődése miatt szükséges a váltás, az utóbbit kaphatja fél éves korig. Nem mondta, hogy mikor kell váltani, meddig szokták a startot adni.

A dobozon nem láttam sok különbséget. A szénhidrátok összetétele más kissé és néhány ásványi anyag mennyisége is különböző a két tápszerben.

Egyébként annyi eltérést találtam, hogy az 1-es kicsit nehezebben oldódik. A baba egyébként simán elfogadta az 1-est is.

2010. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi Startot kaptunk fél éves korig, azóta meg Beba Pro HA 2-t. Nem tudom mi a különbség.
2010. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként 3 hónaposak múltunk, és a leírtak alapján jó lesz nekünk a beba 1-es.
2010. júl. 5. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Nincs különbség, csak a gyártó nevet változtatott. Uaz a kettő.
2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!