Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért iszik kevesebbet a 7...

Miért iszik kevesebbet a 7 hetes babám?

Figyelt kérdés

3 napja nem issza ki mindig csak az egyik cicit, aztán elkezd visongatni, elhúzza a fejét, ha véletlenül mégis a szájába akad a cici, rácuppan, de 2 korty után kidobja megint. Büfiztetem ,de utána is rögtön sír, ha csak lefektetem magam elé. Eddig sokkal többet ivott, és el is aludt közben mindig.

Remélem, tud valaki segíteni, köszönöm elöre is.


2011. dec. 6. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

mármint hogy eszik akkor ;)

hasfájás? ennyi idősen pont itt az ideje sajnos :( torna, poci masszázs, infacol...

egyébként azzal nincs gond, hogy csak az egyik melledből szoptatsz, sőt ezt is ajánlják mert ugye annyi termelődik amennyit megeszik és ha mind a 2 cicit kieszi akkor nehéz igény szerint szoptatni. míg ha csak 1 ciciből eszik akkor a másikban mindig lesz ;)

persze ez igény függő is, de ha elég neki akkor azt mondom jobb így :)

és egyre hatékonyabban tudnak szopizni, azzal sincs semmi gond ha eddig fél óráig evett most meg 10 perc alatt bevágja az adagját

2011. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja, igen: Németországban élek, itt isznak a csecsemök :)

Köszönöm a válszod, megnyugtatott. Akkor a felesleges tejcsit kezdhetem fejni és fagyasztani. Úgy tünik, tényleg elég neki ennyi. És bár nem is mondtam, de tényleg végez 10 perc alatt. Fura, megijedtem rendesen.

Szóval köszönöm.

2011. dec. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!