Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az etetést...

Hogyan oldjátok meg az etetést, ha egész nap úton vagytok babátokkal?

Figyelt kérdés
Naponta két alkalommal már kanalas ételt kap. Nincs kire hagynom őt, és nagy bevásálást tervezünk. Utazással, vásárlással együtt 4-6 óra biztosan lesz.
2011. dec. 6. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Bébiétel
2011. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elviszed egy kis üvegbe, és megmelegíted autós bébiétel melegítőbe.
2011. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszek neki kaját, és babakocsiban eszik. Reptéren is etettem már így.

De volt, hogy kocsival jöttünk-mentünk, McDonaldsba betértünk, remek etetőszékek vannak.

2011. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi tobbszor beultunk kavezoba egy finom forro csokira es ott is vannak etetoszekek. A babat neha itt etettem meg sot meg is melegitettek nekunk. Siznten etettunk mar McDonaldsba ahogy elottem mar irta valaki. Vagy nagyvasarlas alatt megeheztunk es beultunk egy pizzara (itt is van etetoszek). McDonalds-ba es pizzeriaba meg pelenkazo is van. :) Szoval meg lehet oldani tobbfele keppen is.
2011. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Meki jó ötlet! Köszönöm Nektek!
2011. dec. 6. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is beülünk kávéra, a pincérnőnek a rendeléskor odaadjuk az üveges bébiételt melegíteni, mindig készségesek. ölben etetjük ilyenkor.
2011. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!