Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A joghurtot mikor lehet...

A joghurtot mikor lehet bevezetni főzelékhez keverve? És tojássárgáját mikortól lehet adni neki?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám, és vinnék már bele egy kis változatosságot. Igaz én reszelek a főzihez egy kis nyers répát, vagy zellert, mikor mit, és teszek szárított zöldségeket a főzővízbe, váltazotasan főzök, sok féle zöldséggel.
2009. máj. 15. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
reszelhetsz már sajtot is a főzelékébe, amelyikhez illik ízre. illetvem túrót is kóstolhattok már. joghurtot is, de csak natur joghurtot, vagy élőflórás kefirt. én mondjuk egyelőre csak babajoghurtot adtam neki. Tojássárgáját is adhatsz neki. mivel ezek azért kiütést okozhatnak, egyenként próbálgast kóstoltatni vele. én egyszer sajtot teszek bele, aztán néhány napig várok, utána tojássárgáját, megint néhány napot várok, hogy lássam, nem lesz-e kiütés belőle.
2009. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!