Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet baja a 9...

Szerintetek lehet baja a 9 hónapos lányomnak, ha megevett 2 nap alatt egy közepes méretű tejcsoki mikulást?

Figyelt kérdés
Az anyósom adta neki oda, mert szerinte 9hónaposan már nem lehet baja tőle.Hát nem tudom, volt köztünk egy kis vita ez ügyben.Mi a véleményetek?
2011. dec. 6. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam már ilyenkor pl túrórudit.Ha nem jön ki rajta semmi akkor gondolom nem allergiás rá.Ha nem evett még csokit akkor figyeld a bőrét.
2011. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 xStefix ***** válasza:
100%

... és figyeld a kakiját, mert lehet, hogy megfogja.

Anyóst meg tedd rendbe! :)

2011. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
te jó ég. Ha nem allergiás, akkor nem lesz baja, legfeljebb kicsit élénkebb tőle.
2011. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz tőle,más kérdés,hogy miért volt vitátok?Ez nem vita kérdés.A nem,az nem,pont.Ha nem tetszik ahogy te szeretnéd,akkor így járt.De tuti nem vitatkoznék vele ilyesmin.Meg semmin.Ezt NEKED kell eldönteni.
2011. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem semmi! 9 hónaposan csokit etetni egy gyerekkel!
2011. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na azt hiszem drága Anyós torkának mentem volna. Az én gyerekeim 9 hónaposan még tejszármazékot sem ettek, nem hogy csokoládét... És igen lehet baja, allergiás lehet valamelyik alkotórészére.
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Te jó ég!!!Anyósomnak tuti nekimentem volna!!!9 hónaposan csokit??!!Elég durva.Az én babám is 9 hónapos,de még megenni(megrágni végképp) nem tudná.Felolvasztotta?Vagy hogy adta oda?Hogy tudta megenni a kislány??:OJó h meg nem fulladt.
2011. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Pont azért adta neki, mert nagyon szépen ette.Szopogatta, aztán egyszer csak elfogyott.Még semmit nem veszek észre rajta, de ha bármi baja lesz a babának, akkor nagyon mérges leszek.Különben...az anyósomnak 4 gyereke van, de ő már sokkal korábban adott csokit nekik, és egyiknek sem lett semmi baja.

A lányom kedvence a csokis puding(bolti) és a csokis pép.Gondolom ezért falta a Mikit is.

2011. dec. 6. 21:38
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez olyan dolog amit minden anyának magának kell eldöntenie.


nekem személy szerint semmi kivetnivalóm az ellen, hogy mikuláskor egy 9 hónapos kapjon egy kicsi csokit.

nem vagyunk nagy csokisok, havonta egyszer eszünk de akkor kap a gyerkőc is olyan 1 éves korától.


viszont ha te úgy döntesz, hogy a te gyereked 1-2-3-x éves koráig nem ehet csokit akkor az nem anyósnak apának, és az utolsó jöttmentnek is. ezt kéne tisztázni anyóssal szerintem, nem magát a tényt, hogy ehet-e egy ekkora baba csokit. mert azon kívül, hogy nem neki való, valószínüleg nem lesz baja :)

2011. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Pont azért adta neki, mert nagyon szépen ette"

Nem azért ette,mert adta neki? EGyébként meg ha túl vagytok 9 hónaposan a bolti csokis pudingon,nem is értem,miért akadsz ki a csokin.

2011. dec. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!