Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kettő MAM-os itató között mi...

Kettő MAM-os itató között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Melyiket éri megvenni?!


1: [link]


2: [link]



2011. dec. 6. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
a méret,az egyik 220, a másik 270 milis.amúgy ugyanaz.meg persze a szín.én ismerem ezt az itatót,bár már nem használja a fiam az alsó részét,a puhacsőrt szelep nélkül rátettem egy anticolic üvegre,és abból issza a tejet.de használtuk és bevált,nem folyt.persze csak addig,amíg rá nem jött,hogy ha hozzányomja valamihez,akkor jön belőle a cucc
2011. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt én is néztem, de az árában mégis van különbség.

Szóval a teteje mindenképpen kell hozzá, főleg, ha sétához is elvisszük. Anélkül kifolyik, ha esetleg hozzáér a teteje valamihez.


Szeretjük nagyon a MAM-os dolgokat, azért gondoltam arra, hogy ezt is ebből vesszük.. de így már elbizonytalanodtam!

2011. dec. 6. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányomnak volt ilyen üvege, én nem szerettem mert szétrágta az ivórészt és mállottak le róla a pici gumidarabkák.
2011. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi most nézem hogy ez szilikonfejes, nekünk olyan volt aminek gumi az itatórésze. Az ilyen fajtánál az a gond ahogy más is írta hogyha hozzányomja valamihez folyik a víz belőle.
2011. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.igen az árában is van különbség a méret miatt.amúgy ugyanaz
2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk mindkettő van!Óriási különbség van a kettő között!Az elsőnek,puha gumis feje van(ezt használtuk a cumisüvegről való leszokásnál),míg a a második az a hagyományos kemény csőrös itató(ezt a pohárhoz való szokatás előtt használtuk.Lényeg,hogy nagyon különböző a két itató!

2011. dec. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!