Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hete csaszaroztak. Nektek...

7 hete csaszaroztak. Nektek is fajt meg mindig? Naponta tobbszor faj vagy bele nyilallik. Normalis? Menstruaciom se jott meg meg. Ez is normalis?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A fájdalomról nem tudok okosat mondani mert nekem csak hüvelyi szülésem volt 2x.

A menszesz normális hogy nem jön meg,ha szoptatsz meg pláne.Nekem szoptatás mellett 3 hónapra a szülés után jött meg most(5 hónapos a kislányom)előtte meg amíg szopott a fiam meg se jött(8hónapig,most 5 éves a fiam)

2011. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

13 hónapos a kislányom, nekem is császárom volt. A fájdalom is teljesen normális, meg az is, hogy még nem jött meg a menstruációd. Nekem is sokáig fájt úgy hogy bele bele nyilalt, kb. még 10 hétig is aztán fokozatosan elmúlt, viszont a helye a vágás, megérzi az időjárásváltozást azóta is fáj olyankor. Meg azt hallottam olyantól akinek 20 éve volt császármetszése, hogy időjárásváltozáskor még a mai napg érzi a helyét. hát lehet így van, ez majd számunkra is ki fog derülni.

A menstruációm a 3. hónapban jött meg normálisan, azóta minden rendesen visszaállt a régi szerint. Kb. 27-28 napos újra a ciklusom. Remélem tudtam segíteni. De biztos mindenkinél máshogy van.

2011. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

most született kislányom aug.2-án császárral, most volt négy honapos, és sokszor még mindig erőd fájdalmakat érzek, néha éjjel is arra ébredek.igen,nyilal,szúr stb.... a mensi most jött meg először 4 honap után,nagyon sok volt,néha elég görcsöléses, de nem vészes,igaz embere válogatja.nekem néha még pukli is lett belülről a vágás felett egészen a 3.hónap végéig, de aztán szép lassan elmúlt.

Hát minden jót, egészséget ,boldogságot nektek,kitartás :-) !

2011. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor még nekem is fájdogált néha,de nyugi szép lassan múlik...Menses meg,nekem 8hónapos a kicsi,és még mindig semmi,én mondjuk élvezem:D
2011. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem fájt soha, néha viszket ha esik az eső 15 hós kislány anyukája
2011. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!