Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ciki 21 hos kisfiunak...

Nagyon ciki 21 hos kisfiunak jatek babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Van neki funyiroja,de azt nem tologatja,viszont ha meglat a jatszon egy jatek babakocsit az rogton kellene neki.gondoltam,a legegyszerubb,nem rozsaszin johetne,de a ferjem nem akarja...
2011. dec. 7. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki igazán, mert még pici, bár nem babát ültetnék a kocsiba, hanem mondjuk macit.

És játék bevásárlókocsit sem tologat?

2011. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:D Én nem venném meg inkább vegyél neki csattogó pillangot hátha rákap:D
2011. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább a bevásárló kocsira szavaznék. Az nem ciki és tulajdonképp ugyanaz a funkciója mint a babakocsinak. Kisfiúnak inkább.
2011. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tenyleg,ez nem jutott eszembe!a doki neninel a varoban van egy jatek bevasarlokocsi,azt is szereti tologatni es azt mondja ra,hogy babakocsi :) Koszi nektek!
2011. dec. 7. 14:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez vicces. :) Az én kisfiam 20 hónapos, tegnap bevittük anyósomhoz az oviba, mikor már nagyjából elmentek a gyerekek, mert ott aztán tudna válogatni a játékok között. Egyből miket talált meg? A babákat...azokat nézegette, hurcolászta, még meg is puszilgatta. :) Aztán talált egy játék babakocsit is, és abba tologatta őket. Persze volt közben egy kis építőkocka is, és a kiskocsikat is megtalálta, de a babákkal és a babkocsival játszott a legtöbbet. Szerintem azért lehet, mert az újdonság volt. Kiskocsija itthon is van. A babakocsit meg amúgy is szereti, a sajátját (a rendeset) is szokta itthon tologatni a kertben. Szerintem ebben nincs semmi, én nem érzem cikinek, őket még minden érdekli, majd ha kicsit idősebb lesz, már jobban elkülönül a lányos-fiús játék. Azért mert fiú miért ne tologathatna babakocsit?
2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A bevásárlókocsi tényleg jó ötlet, lehet mi is beújítunk egyet, mert nagyon szeret tologatni, és abban aztán tényleg nincs kivetnivaló. :)
2011. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Allitolag a gondoskodast tanuljak ilyenkor,ami egy fiunak sem art.jartunk regebben egy baba klubba,ott volt egy kisfiu,aki szinten a babakocsit tologatta,meg is cumiztatta a babakat,irto aranyos volt,mondta is egy anyuka,hogy biztos jo apa lesz belole es akkor beszelgettunk is rola,hogy manapsag mar nem az van,hogy ha lany vagy csak baba,ha fiu,csak kisauto...
2011. dec. 7. 14:21
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert tán a férfiak/apukák nem tologatnak babakocsit? A babakocsi színe meg a benne ülő gyerektől szokott függni, nem attól, hogy ki tolja éppen. Szóval miért ne vehetnél rózsaszínű babakocsit neki?

Kisfiamnak is van egy, mert játszóházakban szeretett olyannal játszani, de a babákat kidobálta belőlük. :)

De szereti a sajátját az utcán tologatni. :) Igaz, csak váz az egész, mert a szövet része csúnya volt, és levettem :)

2011. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy autóbolond, mindent szeret, aminek kereke van :)
2011. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt:) És kint tologatta benne a plüss maciját, de nem volt ciki, aranyos volt.
2011. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!