Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkát használtok el...

Mennyi pelenkát használtok el havonta?

Figyelt kérdés

Egy nap hányszor cseréled?

Mennyi idős a gyermeked?

Milyen pelenkát használtok?


Köszi a válaszokat!


2011. dec. 7. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


1. max 4-5 db

2. 17 hónapos

3. Huggies vagy Pampers (4-es)


Minden hónap elején 2 csomaggal veszek meg ez kb kitart a következő fizetésig.

2011. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Olyan 5 drb korul, attol fugg, hogy mikor kakil.

Pampers activ babyt használunk, a tobbi nem vált be (kifolyt minden a pelusból)

Nálunk 72 darabos kiszerelésben van. kettot veszek a tescoban - 18 euro.

11 hos

2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

5 db.

Immáron közel 4.5 éve folyamatosan pelenkázok :)) van kisfiam kislányom is, különböző korúak.

Amíg picik voltak (1-2-3 hónaposak) addig minden pelusban volt szinte kaka is így 6-7 elment egy nap (ahány szopi annyi peluscsere).

Aztán ahogy nőttek kevesebb lett a kakis pelus, de 5 nél kevesebbre nem tudom leszorítani semmiképp se.

Biztos mindenki ismeri a sok kisbaba által kedvelt elvet miszerint: Tiszta pelusba jó kakálni:)))

Szóval 5x30 90-95 darab pelus egy hónapban...durva...

2011. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19 hós, kb. napi öt darab, és mindig olyan veszünk, ami akciós vagy kupon van rá. Többnyire Liberót, DM-eset, ritkán Pamperst.
2011. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kb napi 5 db pelust használunk, 10 hónapos a fiam, 30×5, tehát kb 150 db pelus egy hónapban, 160 db-ot szoktam venni, 5200 ft-ért (38 ft-os darabáron, zsákos pelus, semmivel sem rosszabb, mint a boltban kapható márkás és méregdrága társaik)
2011. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat és várok még persze többet is :]


Lányom most lesz 5 hónapos és min.5, max 6. cseréljük neki a pelust. Van, amelyikben sok a pisi, de van olyan is, amiben van, de nem súlyos.

Én sosem szoktam visszarakni rá azt, ami pl. 3 órája már rajta van, attól függetlenül, hogy nincs benne olyan sok pisi csak egy kevés.

Mi pamperst használunk, de gondolkoztam már ezeken a 100db-os "Gazdaságos" pelusokon is.

A kakis dolog nálunk eddig sajnos úgy alakult, hogy nem volt széklete csak segítséggel - tápszeres - és a hozzátáplálás oldotta meg így-úgy ezt a dolgot (is). Viszont így is van, hogy nem mindennap kakil. De tegnap pl. 3× is rottyantot, ma még egyszer sem.


MA is azon gondolkoztam, hogy hány csomag pelust vegyek neki erre a hónapra. Végül vettem egy 82db-os 4-es pelust. Aztán lehet, hogy még szükségünk lesz egy újabb csomagra.

2011. dec. 7. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Én minden hónapban 2 nagycsomagos pelust veszek(libero, huggies), ez 170 db kb, el is megy egy hónapban. 18 hónapos.

napi 5-6 dbra jön ki.

2011. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is havi szinten 150 darabot használunk, pamperst veszek egy 132 darabos aktive babyt és egy csomag sleep and playt. Én se adom már rá vissza a pelust függetlenül mennyi van benne. Mi itt lakunk a halmaji pelenka gyár közelében, így ha nagyobb lesz olyat fog kapni, 35 ft/db a pampers 52 ft/db. De még pici csak most lett 4 hónapos, és érzékeny bőrű is, így egyenlőre nem spórolok ezen.
2011. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3,5 hónapos,napi 6-7 pelus.Kakival mi is úgy vagyunk,mint a kérdező/sajnos/ez miatt kezdtük már el a hozzátáplálást.A pampers sleep&play pelenkát használtuk eddig,amiből 4 csomag 58db-ost vettem amiből maradt is,de most kipróbáltuk a Lidl sajátmárkás pelusát és bevált ezért arra váltok!
2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kislányom 20 hónapos.

3-4 db fogy el egy nap,pamperst használunk.2csomaggal szoktam venni minden hónapban,4-est használunk.

2011. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!