Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm férje hepatitis C-s....

Barátnőm férje hepatitis C-s. Jöhet hozzánk látogatóba?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a barátnőm elkapta-e a Hepatitis C-t, de a férje hordozó. Egyébként barátnőm most 7 hónapos terhes és jön haza külföldről 2 hétre. Eljöhet hozzánk látogatóba? Nem fogjuk elkapni?

6 hetes a babám.


2011. dec. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vér útján fertőz.
2011. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
külön pohár, semmi puszi és vér útján fertőz, de ugye a szájban lehetnek apró sérülések.
2011. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Hepa-C vér útján (esetleg szövetnedvek útján) fertőz, mint már írták.

Tehát nem fogjátok elkapni még akkor sem, ha használják a Wc-teket...

(állítólag szexuális úton nagyon ritkán kapják el)

2011. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámon csecsemőként teljes vércserét hajtottak végre. Akkor még nem vizsgálták annyira a vért mnit most, és sajnos fertőzött vért kapott, most derült ki pár hónapja hogy hapatitis C-s. Én akkor voltam 7 hónapos terhes. A családban mindenki megvizsgáltatta magát, és SENKI sem fertőződött meg, pedig együtt éltünk, hisz Ő nevelt minket. Azt mondták neki, nem kell aggódni, mert nem kapjuk el. Senki nem kapta el. Ő most egy kezelést kap, egy éven át heti egy injekció, és hetente vérkép.


Szóval nyugodtan fogadd őket, és ne legyen ellenérzésed vele kapcsolatban, a C-t nehéz elkapni. Anyukám most volt fogorvosnál műtéten, és Ő is csak szájmaszkot húzott, mint mindenki másnál, semmi extrém dolgot nem tett.

2011. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!