Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos kiságyat normál gyerekágyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a kiságyból már majdnem kimászik a 22 hós lányom.....egy picit még ügyeskedik és sikerül is neki....
2011. dec. 7. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
13 hónaposan junior ágy
2011. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagylányom 23 hós volt, amikor megkapta a leesésgátlós ágyát. A kislányom most még csak 16 hós, de nyár elején (22 hósan) tervezzük nála is a cserét.

Szerintem nyugodtan vegyetek neki normál ágyat leesésgátlóval és akkor nem lesz semmi baj :-)))

2011. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.20 hónapos volt a kislányom mikor lecseréltük.nem leesésgátlósra hanem sima nagy heverőre.először csak délutánonként altattam rajta h szokja meg majd pár hét múlva már éjszaka is.eddig 2-szer esett le de már megszokta és szereti h nagy ágya van. nekünk is kimászott azért nem mertem tovább várni...
2011. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!