Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelővés után mennyi idővel...

Fülbelővés után mennyi idővel cseréltétek ki a fülbevalót?

Figyelt kérdés
A kislányomét 4 hete lőtték ki
2011. nov. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták, hogy 1 hónapig nem szabad cserélni, de ha utána sem akarom lecserélni, akkor akármeddig is benne maradhat a fülében.

Ennek ellenére 4 hónapos korában már nem bírta a lányom füle valamiért, így mi akkor cseréltük le.

2011. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első: neki 5 naposan lőtték ki, tehát 4 hónapig volt a fülében összesen.
2011. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A doki, aki kilőtte, azt mondta, hogy 3 hét. Mivel az egyik nem nagyon akart gyógyulni, kicseréltem aranyra. Meg is gyógyult pár nap alatt.

Aztán ki kellett venni, mert kiesett a kő, elvittem javíttatni. Aha, csak épp összeszűkült a lyuk. Mert amit beletettünk, annak lapos az a része, amit a lyukba dugsz. Amit meg belőttek anno, az ugye henger alakú. És azt nem tudtam már visszatenni este. Másnap hazahoztam az aranyat (hülye voltam, mert mindkettőt ott hagytam az ékszerésznél), de azt sem tudtam már beletenni.

Így újra ki kellett lövetni. Most nem fogom kivenni, ami benne van, de szerencsére most be sem gyulladt. Szóval most marad ez a fülbevaló egy darabig. Ezt legalább nem húzza. Az előző lógósabb volt, azt húzta mindig.

2011. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk 6hetet mondtak 5 hét után cseréltem ki, semmi gond nem volt. Azzal indokolták a hosszú várakozást, a belőtt fülbevalónak nagyobb az átmérője mint a boltiaknak így ha kellően kitágul a fül és később nem lesz gond ha más mérető fülbevalót teszünk be.
2011. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, ez az, amit nekem nem mondtak el, csak a második kilövésnél. :(

Utolsó előtti vagyok amúgy.

2011. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. nov. 29. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
2honap után de én 3honaposan lövetem be
2011. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!