Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok szerintetek van valami...

Csajok szerintetek van valami a háttérben?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy itt kérdezem, de itt általában segítő anyukák vannak. Szóval tegnap este a párom megkért, hogy keressek ki neki egy számot a telefonjából, én meg miközben kerestem csak rákérdeztem az egyik női névre, hogy ő kicsoda. Teljesen normális hangnemben, nem azért, hogy veszekedjek. Erre ő kikapja a kezemből és idegesen rámförmed, ha kikérdezem hogy kicsoda akkor inkább majd ő kikeresi. Szerintetek ez csak nekem gyanús? 6 hós babó anyukája
2011. dec. 8. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát fura hogy neked esett, vagy szimplan kiakadt.... Nálunk is van csip csupp ügyeken durvan kiakad..:( :(
2011. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús lenne, de én hajlamos vagyok kombinálni. Az is lehet, hogy csak feszült volt valami másért, azért tört ki.
2011. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát remélem is, hogy csak rossz napja volt. De azóta nem szól hozzám és ez is fura. Szerintem, ha nem lenne semmi, szimplán válaszolt volna, hogy egy régi ismerős vagy nem tudom. De lehet hogy tényleg én kombinálok
2011. dec. 8. 09:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez lehet gyanús is, de lehet hogy más baja volt, csak itt jött ki. Én biztos akkor ott rögtön kérdeztem volna, hogy minek akadsz ki rajta, ha nincs titkolni valód? Lehet a válaszból kiderült volna, hogy van e aggódni valód...
2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kombinálsz. :) Ő megkért, hogy keress meg egy számot, te meg rákérdeztél, hogy kié az a másik szám. Az ő agyában ez futott le szerintem: "Megkérem valamire, erre faggat, hogy xy kicsoda. Hihetetlen!" :) Pasi...
2011. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet, csak ennyire nem szokott kiakadni, hogy ne szóljon hozzám
2011. dec. 8. 09:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Így elmondva valóban gyanús. Nem próbáltál pl. iwiwen utánanézni? Hátha többet megtudnál. Nem biztos, hogy baj van egyébként. (akár régi kapcsolat is lehet és nem akar róla beszélni)
2011. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Régen, mikor kutakodtam, a gyanúsnál azt mondtam, felhívom a számot. Nem akadt ki, tehát innen tudtam, hogy nem kell felhívjam a számot, és nem kell ezzel nevetségessé tenni magam. Egyszer azonban felhívtam egy számot, név nélkül volt és nem tudta megmondani, ki az, felhívtam és kiderült, hogy nagynéném hívta a páromat, mikor engem nem ért el...ciki volt :D

Szerintem hogy megnyugodj, derítsd ki, hogy ki az.

2011. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Más ráutaló jel nincs? Mert ha egyébként semmi gyanús nincs ( kevesebb gyengédség, szex, kimaradások, fura hívások, titkolózás), akkor ne kombinálj, csak magadnak ártasz vele, amúgy meg járj nyitott szemmel! Nem akarok olyan közhelyeket írni, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom, de tényleg így van.

Amúgy meg szerintem ha megcsalna, és a nője száma el lenne mentve a telefonjában, akkor csak nem adná a kezedbe, nem? Ilyenkor érzékenyebbek vagyunk, reméljük

csak erről van szó, fel a fejjel:)!

2011. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
semmi más jel nincs, hogy megcsalna ezért nem akarok én sem kombinálni, csak a kapcsolatunk elején randizgatott mással is és ez pár hónapja derült ki, és ezért van bennem hogy esetleg most is.
2011. dec. 8. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!