Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok szerintetek van valami...

Csajok szerintetek van valami a háttérben?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy itt kérdezem, de itt általában segítő anyukák vannak. Szóval tegnap este a párom megkért, hogy keressek ki neki egy számot a telefonjából, én meg miközben kerestem csak rákérdeztem az egyik női névre, hogy ő kicsoda. Teljesen normális hangnemben, nem azért, hogy veszekedjek. Erre ő kikapja a kezemből és idegesen rámförmed, ha kikérdezem hogy kicsoda akkor inkább majd ő kikeresi. Szerintetek ez csak nekem gyanús? 6 hós babó anyukája
2011. dec. 8. 08:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is ideges lennék, ha a párom a telefonomban/táskámban turkálna... Nem arra kért, hogy nézd meg a híváslistáját!
2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem turkáltam és nem kutakodtam, ha rendesen elolvastad volna akkor láthatod, hogy ő kért meg!
2011. dec. 8. 13:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha rejtegetnivalója van,nem kér meg h keress ki egy számot.Ha férfiaggyal gondolkozok,akkor azért akadt ki,mert 1. te kérdőre vontad,holott nincs semmilyen másik nője, 2. rosszul esett neki h gyanakszol.
2011. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13:42 vagyok.


Ne haragudj! Elolvastam rendesen, és az alapján válaszoltam. Nem akartalak megsérteni.

2011. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!