Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas cipő kell egy nyolc...

Krisztina27 kérdése:

Hányas cipő kell egy nyolc hónaposnak?

Figyelt kérdés

Cipő kérdés, nyolc hónapos fiamnak szeretnék venni egy bélelt cipőt, de nem tudom hányast kéne vennem. Hogyan tudom meg hányas a lába, le kell mérni? Eddig hónapra vettem kocsicipőt, így nem tudom hányas lehet.

17-es az kicsi lehet?


2011. dec. 8. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak fél évesen 18as superfittje volt, igaz, neki most is hatalmas tappancsai vannak. Rajzold körbe a lábát, vedd ki a kinézett cipő/csizma talpbetétét és hasonlítsd össze. A legegyszerűbb talán ez. Vagy ha csak leméred a lábát és a talpbetétet.
2011. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak próbálva vegyél cipőt.

6 hónapos lesz a fiam, és 18-as cipő jó rá (csak felpróbáltuk a nővéréét, mert marha nagynak tűnt a lába). A tesó 1 évesen 18-as hordott, abban tanult menni.

2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!A 17es az elég kicsi.Ismerős 14hós lányának van akkora lába. A fiuknak mindig nagyobb a lába. Az én 19hósom lába 21es..
2011. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hósan még rendes cipö nem kell. elég neki kocsicipö ami puhatalpu. probáld fel neki a boltban.


késöbb ha bemész egy normál cipöboltban akkor adnak egy talpméröt gyerekeknek amivel leméred hol tart, de akkor is fel kell próbálni.

2011. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 honaposan mar elkepzelheto, hogy felallt es lepeget, de ha nem, akkor ne vegyel neki rendes cipot. A kocsicipo olcsobb is es kenyelmesebb is neki.
2011. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom 9,5 hónapos, és 17-es a lába. De ő aprótalpú. :D

Szerintem vidd magaddal a kicsit, és úgy próbáld rá a cipőt, mert az a biztos. Én is vettem a lányomnak cipőt télre, mert már nemsokára megindul. Meg néha leteszem már most kint a földre, mert imád kapaszkodva körüljárni dolgokat. :)

2011. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kocsicipőt, vagy kocsicsizmát szeretnék venni mert lábatlan overálja van és ami hozzá van kis cipője az vékony, ha megyünk valahova akkor míg nem fűt be az autó fázik a lába, meg ha vásárolunk stb. Már feláll, de még nem lépeget úgyhogy addig nem szeretnék komolyabbat majd ha megindul akkor, ami még elég sok idő. Köszönöm a válaszokat akkor felpróbálom neki, és kiderül hányas kell.
2011. dec. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!