Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtorpant a járásban, de miért?

Megtorpant a járásban, de miért?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 14 hónapos, és kb 1 éves kora óta egyre ügyesebben mert egyedül állni, elindulni.Egy pár hete már néhány métert is megtett magától, odajött ha hívtuk és nem voltunk túl messze.Kb 1 hete viszont nem igazán akar menni...hívjuk,elengedi a széket, vagy amit fog, megáll, de látszik rajta, hogy nem érzi magát olyan nagy biztonságban, így inkább nem jön...Sétáltatjuk kézen fogva, de nem hinném hogy ez lenne a baj, mert már 10 hónaposan felállt, azóta nagyon szeret mászkálni ha vezetjük, és e mellett nagyon szépen el is indult, msot viszont nem izgatja annyira a dolog.Ez miért lehet?
2011. dec. 8. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet megijedt, megijesztette valami!? vagy elesett és azért ijedt meg
2011. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja, ezt akartam írni, hogy igaz elesett párszor, de semmi nem okozott neki "traumát"...

Viszont pár hete mikor elesett kicsit meghúzódott a csuklója, így egy ideig nem tudott mászni...arra gondoltam, hogy most élvezi, hogy újra tud rendesen mászni.

Csak az zavar, hogy eddig olyan kis magabiztosan, mosolygósan elindult mikor hívtam, most meg inkább ácsorog,aztán ha nagyon akar jönni,akkor inkább mászik, vagy elkezd nyöszörögni, hogy "nem megy, segíts..."

2011. dec. 8. 14:53
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és még valami:) ez az elesés nem járás közben volt, hanem felkapaszkodott a szárítóra, nem is esett nagyot, csak rosszul esett a kezére, és ettől függetlenül szívesen elindult magától.kb 1 hete van hogy nem szívesen megy, és nem tudom mihez kötni...
2011. dec. 8. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor elölröl kell kezdeni te és apuka üljetek egymással szembe fog meg a babót apja meg hivogassa , ha ez már megy egyre nagyobb távolságra üljetek és hivjátok ha nem jön mutassatok neki olyan tárgyat ami mindig kell neki(tv távirányitó, cumi, baba, telo)
2011. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké köszi.


Azért még várok válaszokat, hátha valakinél volt ilyen, vagy tudja mi lehet az oka.

2011. dec. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!