Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt muszáj melltar...

Szoptatás alatt muszáj melltartót hordani?

Figyelt kérdés

már 6,5hónapos a fiam,még szopik

nem lettek sokkal nagyobbak a melleim a terhesség óta,sose folyik belőlük a tej,és nem is vettem észre hogy megereszkedtek volna,sőt már "bedurranva" sincsenek.Muszáj állandóan melltartót viselnem?Éjjel-nappal?

anno csak akkor vettem föl,ha dolgozni,vagy valami olyan helyre mentem


2009. máj. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj ha nem folyik belőlük a tej.

Engem nagyon idegesített és 1 hónap után már nem is hordtam. Ha jól emlékszem éjjelre abban az egy szem hónapban sem volt rajtam, csak a kezdetek kezdetén.

2009. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem hordok mert sokkal kényelmesebb, csak akkor veszem fel ha elmegyek itthonról. 13 hónapja szoptatok
2009. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónap után vettem le én is éjszakára, de már alig vártam.

Azóta nekem sem folyik tej, és nem telik, 9 hós a kicsim és reggel meg este szopik csak.

Én csak akkor hordok melltartót ha kint vagyunk, itthon nem.

2009. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha életemben nem hordtam melltartót, csak az olyan ruha alá, ami alá nagyon muszály volt. Előnyben részesítem a sptortos toppokat, ezeket hordom, de ezt is csak ha "kell".

Igaz , mióta megszültem igénylem ezt is.

De éjjel sosem hordom.

Tégy úgy, ahogy neked jólesik:-)

2009. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!