Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi overált érdemes venni...

Mennyi overált érdemes venni egy 5 hónapos babának a télre?

Figyelt kérdés

Egy már van az ősszel vettük.Most nézelődöm,hogy legyen egy csere is.Igaz össze nagyon nem koszolja!

Ti mennyit vesztek/vettetek?



2011. dec. 9. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem már 15 hónapos a kislányom és 2 overállja van, az bőségesen elég, mert ha össze is koszolja, akkor van váltás és másnapra megszárad a másik is.

Szerintem 5 hónapos babának még 1 is elég (mi bundazsákot használtunk), hiszen a babakocsiban nem nagyon tudja összekoszolni, ha esetleg bukna is vagy nagyon nyálazna, azt a kis részt meg lehet otthon dörzsölni, tisztítani, 2 órán belül a radiátoron megszárad.

2011. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3 és fél hónapos az enyém

3 vastag igazi téli van neki és 2 vékonyabb, ezeket kaptam, ha venni kellett volna akkor kettőnél több nem lenne

2011. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ekkora babának 1-nél több fölösleges! 2 éves fiamnak már 2 kell, hisz reggel meg délbe megyünk oviba a nagyért és ha összekoszolja, csak legyen már tiszta. De a nagytesónak még ebben a korban is egy volt, hisz ha összekoszolta a következő indulásig simán megszáradt.
2011. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még átgondolom akkor vegyek-e cserére egyet.
2011. dec. 9. 12:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vennék egy cserét, mert nekem a lányom akkor kezdett mást is enni, és hát előfordult, hogy a gyomra valamit nem bírt, és visszaköszönt, na akkor mostam az anorákot. Ha éppen mindez reggel történt akkor a délutáni sétához kell a csere.
2011. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves a kislányom és 3 vastag van...kettő szép utcai és egy használtabb fiúsabb udvaron koszolós :)

Mint írták simán elég 1 db ilyen kicsi babának hiszen nem fog csúszni mászni benne az udvaron se az utcán szóval annyira nem tudja koszolni.Persze azért az se baj ha van neki egy olcsóbb csere cucc ha netán valahova indulás előtt vissza jönne neki a kaja...

2011. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen mi most kezdjük el a hozzátáplálást és előfordult,hogy pici jött vissza neki a pocijából és színes lett a ruhája.Legfőképp ezért is gondolkodtam vegyek-e cserét de most már eldöntöttem veszek!:)))
2011. dec. 9. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak1 van, az elég
2011. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég egy.

Ha nagyobb lesz, kell majd a váltás, de ilyen kicsinek nem vennék többet. Mindkét fiamnak csak egy volt, elég is volt. Csak babakocsis sétához húztuk, ott meg aztán nem koszolták össze.

2011. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom és csak 1 van neki, de bőven elég is.
2011. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!