Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 74-es overal? Na vajon mikor...

74-es overal? Na vajon mikor lesz jó rá?

Figyelt kérdés

Jelenleg 5 hónapos a lányom és 62 cm. Most úgy néz ki, hogy picit megálltunk a centik 'fejlődésében', bár ezt sosem lehet tudni :]]]

Kaptunk 2 db 74 cm-s overált télire, de ez iszonyat nagy még rá. Nem kényelmes neki, sír, mert nem tud úgy 'mozogni' már amennyire ilyen korban tudnak a babakocsiban fekve.

Nem tudom, hogy korban mikor lesz rá jó. Esetleg most majd jövő február - március tájékán?!

Vagy a jövő télen (nov-dec) ?!


2011. dec. 9. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Lányom a 74-es ruhákba 6-7 hónaposan nőtt bele, de ő akkor már 69-70 cm volt.


Ha babádra még nagyon nagynak tűnik most ez az overall, akkor lehet idén télen már nem lesz jó neki, viszont szerintem jövő télre kinövi.

Lányom most 14 hónapos és 80-86-os ruhákat hord (miből melyiket, mert a ruhák is eltérőek azért).

2011. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondolom, hogy kifogja nőni. Olyan gyorsan nőnek! :/
2011. dec. 9. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Február márciusban talán még tudni fogja hordani,január végéig szerintem be kell szerezned egy 68asat. Utána meg adhatod el...
2011. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha most esélytelennek látszik, akkor tavasz-nyár környékén lesz jó :-(


lányom 9 hó körül hordott 74est.

2011. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisebb overallban sem tudna úgy mozogni, szóval abban is üvölteni fog. :)

Szerintem vidd el egy boltba és próbálj rá egy kisebbet... én nem vennék kisebbet, ha már van 2. :)

Az én lányom 11 hónapos és 78 centi, de 86-os overallt vettem neki, h márciusig jó legyen. felhajtom az ujját és kész. :))))

2011. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 68-as ruhákat hord, de 74-es overallt vettünk, hogy jó legyen tél végéig. Igaz, az ujja hosszú és neki nem tetszik, viszont praktikus, mert nem kell rá kesztyűt adni. Mindig jó meleg a keze bent az overall ujjában. :-)
2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!