Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kombi kiságya (ami...

Akinek kombi kiságya (ami egyben van a pelenkázóval) volt gyermekének, meddig használtátok? Mennyi idős koráig?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem már nem tűnik biztonságosnak. 77 cm a kislányom, a legalsó szinten van az ágy, és úgy tűnik, mintha ki tudna fordulni, mondhatni bukfencezni belőle, ha nagyobb lendületet venne. Még pár centit nő, és... Most 13,5 hónapos, meddig lesz még ez jó?
2011. dec. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt, amikor levettük a rácsot, és tettünk fel leesésgátlót. MOst 2 és fél éves, még mindig azt használja, csak szétszedtük ifjúősági ágynak.

A leesésgátló maradt:)

2011. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. AZ érdekelne, hogy éjjel, vagy akár nappali alvásnál is, nem kel föl, és sétál ki a szobából? Vagy a szoba 100%osan biztonságos? Nálunk van egylapos szekrény, arra rendszerint fölmászik, de ha ugyanezt sötétben csinálja, biztos leesik. Vagy vannak ugye vezetékek, például ahová a bébiőr van bedugva, konnektor is, azt biztos elkezdi piszkálni. Meg nálunk a parkettaelég hideg, mert alattunk folyosó van, amit nem fűtenek, és félnék attól, hogy kijön az ágyából-főleg éjjel-, játszik, és elalszik a parkettán. Sajna, ha szőnyeg van akkor is hideg.
2011. dec. 9. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kombi ágyunk van!Honnan lehet beszerezni leesésgátlót?Köszönöm !
2011. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha éjjel kijött az ágyából, akkor átjött hozzánk, nem kezdett el szerelni. Pedig a párásító is elérhető közelségben van, amit imád.


Megoldás lehet, hogy pár éjjel maradj mellette, hogy lásd mit csinál, és időben megakadályozd a baleseteket.


Másik válaszoló: mi itt vettük:

[link]

2011. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,hogy válaszoltál!Majd megnézem ezt a leesésgátlót,de jónak tűnik!
2011. dec. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tud nekem valaki segíteni abban, hogy a fent említett Brendon kombi kiságy szétszereléséhez milyen szerszámok kellenek? Legalább a pelenkázó szekrényt ill. a rácsokat le tudjam szedni róla. Használtam vettük és holnap megyünk érte, nekünk kell szétszerelni, ezért szeretném tudni. köszönöm
2012. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult, csak imbuszkulcs kell hozzá.
2012. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is arra tippeltem, köszönöm!!
2012. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!