Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes anyukák, hogy...

Teszveszes anyukák, hogy értékelnétek?

Figyelt kérdés
Megnyertem egy pólót 1ft-ért fiamnak. Irtam eladónak,hogy írjon számlaszámot és utalom. Erre azt válaszolta,hogy ő 1ft-nál nem bankszámlázik,ha kell akkor itt és itt átvehetem. 250 km-re. De a terméklapon nem tüntette fel,hogy 1ft- nál nem postáz. Csak annyi volt a szállításhoz irva,hogy személyes átvétel vagy POSTA.
2011. dec. 9. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lenegatívoznám... Nem szeretem az ilyet. Nem írta oda konkrétan, hogy 1 forintért nem postázza... ilyen nincs. Akkor külön ki kellett volna emelnie. Mi is adtunk már el 1 forintért valamit, de szó nélkül elpostáztuk, ill. átadtuk.
2011. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is elpostáztam amiket 1ft-ért adtam el. De ha negatívat adok,akkor ő meg bosszúnegatívat ad :(
2011. dec. 9. 23:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen negatív. Én is vettem és adtam is el már 1 Ft-os termékeket, de sosem volt probléma az utalással (mert ugyebár nem azt az egy forintot kell utalni, hanem a postaköltséget) és a postázással. Tehát NEGATÍV az illetőnek.
2011. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szemétség lenne tőle, ha negatívat adna, ugyanis ő volt a hibás, ő adott téves információkat. Én biztos negatívat adnék, még akkor is, ha ő is azt ad nekem. Esetleg semlegeset, de a negatívat érdemelné inkább.
2011. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a baj, hogy attól még azt ír amit akar, ha ő is a hibás sajnos.
2011. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És inkább adnál neki pozitívat? Negatívat azért is érdemes lenne neki adni, mert lehet, hogy mások is hasonlóan fognak járni, mint te, mert azt hiszik az értékelésekből, hogy milyen korrekt, megbízható eladó ő. De ha semmiképpen nem akarsz negatívat, akkor inkább a semlegeset ajánlom.
2011. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Adok Negatìvat és ha bosszúnegatívat ad akkor jelentem.
2011. dec. 9. 23:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem adnék pozitívat. Arra próbáltam utalni, hogy akkor is negatívat fog adni, ha tudja, hogy ő a hibás.
2011. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy csak bosszúból adna Negatìvat.
2011. dec. 9. 23:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Bosszúból adott negatívot egyértelműen lehet töröltetni!!


Az én esetem:

Vettem egy hűtőt a teszvesz-en(tudom nem kellett volna de nem volt pénzünk másra),az eladót szinte lehetetlen volt elérni de kikönyörögtem hogy hozza már a hűtőt mert kisbaba van és kell,hozott egy rossz hűtőt(tudta hogy rossz mert olyan hibája volt ami nem 1 óra alatt keletkezik).

Mikor ugye észrevettük hogy rossz kértük hogy hozzon másikat vagy adja vissza a pénzt és veszünk gyorsan másikat,a pénzt nem volt hajlandó vissza adni de rá pár napra hozott egy azóta is működő hűtőt,nem magától csak azért mert hívtam és írtam neki folyamatosan(telón soha nem értem,mindig kivolt kapcsolva).

Namármost ezek után én adtam neki egy semlegest amiben leírtam hogy elöször rossz gépet kaptam de az eladó személyesen kedves volt(tényleg),erre ő adott nekem egy bosszú negatívot amiben trágár ocsmány szavakat használt-a kérésemre szinte azonnal törölték az értékelést!

2011. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!