Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilveszterkor együtt alszotok...

Szilveszterkor együtt alszotok majd a babátokkal?

Figyelt kérdés
Én magam mellé veszem majd, mert apa úgyis szolgálatban lesz és ez az első szilveszterünk. Nem tudom hogy fog reagálni a zajokra. Ráadásul van egy kutyánk is akivel szintén ez az első szilveszter és valószínűleg ugatni fog a durrogásra... Akinek van már tapasztalata, hogy vészelte át a szilveszter éjszakát?
2011. dec. 10. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenképp uygaugy együtt alszunkmint 15 hónapja:) a kutyát is behivjuk mert mult szilveszterkor elszökött alig találtuk meg
2011. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kutya nálunk bent alszik a házban, de attól még ugatni fog szerintem...
2011. dec. 10. 08:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy egyébként is bent alszik ünneptől függetlenül.
2011. dec. 10. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szilveszterkor volt 3 hónapos a lánykám.Én is féltem a szilvesztertől,mert a szomszéd szólt,hogy tüzijátékozni fognak.Hát úgy aludt a kislányom a tüzijáték durrogása mellett mintha semmi se történt volna:))
2011. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszaka második felében velünk alszik a kicsi, a kutya meg valószínű, hogy bent fog aludnia teraszon, mert eléggé fo*tos ilyen alkalmakkor, csoda hogy az ágyunkba nem mászik be, pedig nem kicsi kutya, hanem egy 50 kg-os németjuhász. Majd kíváncsi leszek, mi lesz! :-)))
2011. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez lesz a 3. szilveszterünk itthon,a fiam 3 lesz áprilisban,a lányunk pedig most 4 hónapos,egyik évben sem éreztünk meg semmit a tüzijátékból,sem a kutya ugatásból,pedig van 2 kint telelő csivavánk,1vizsla.sosem engedném be egyiket sem a lakásba.Ne aggódj nem lesz baj ha ideges vagy azt megérzi a pici és azért lesz ő is nyugtalan.
2011. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekünk vizslánk(fosos) van bentlako épp csak pisilni ment ki szilveszterkor majd elktünk...

jol kezdödött a januárunk de meglett a szántóföldön. Bogim akkor átaludta a szilvesztert remelem most is igy lesz 16 hós lesz addig ra :)

2011. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos lesz a lányunk, a tacsink pedig másfél éves.

Tacsint nem zavarja a zajok, a lányunk meg a panelprogram kellős közepén jött haza.

Sosem felejtem el, amikor pont a lakásunk oldalát csinálták és a lányunkat altattuk. Azt hittem, hogy lőttek az egész napnak és nem fog tudni elaludni és nyűglődni fog, sírni...

Erre elkezdtek fúrni a betonba és a lányom 2 perc alatt elaludt. Abbahagyták a fúrást, rá 5 perccel később elkezdték és meg se zavarta.

Azóta többször volt itt a panelban másoknál lakásfelújítás. Nem zavarta.


Minden esetre nem fogjuk magunk közé venni, minden úgy fog történni, mint egy átlag napon. Természetesen, ha mégis probléma lenne, akkor bent alszom nála.

2011. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a ház mögötti parkos részen ahova a gyerekszoba ablaka is nyílik minden évben petárdáznak. Így velünk, mellettünk fog aludni.

Egyedül apuka szokott morogni(amolyan tessék lássék módon), mert a kisasszony néha keresztbe fordul és bizony kapunk egy-egy rúgást a vesénkre egyéb részünkre :)De mindketten nagyon szeretjük, ha bújik a kis drága.

2011. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!