Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sütit készítetek...

Milyen sütit készítetek karácsonyra, amiből babátok is ehet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 18 hónapos,és lassan mindent eszik/enne,amit mi :)

Mégis valami nekivaló sütiben gondolkozok,amit esetleg kézbe foghat,és a 11 fogával el tud rágni :) Előre is köszönöm az ötleteket! :)


2011. dec. 10. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18 hósnak már felesleges külön sütni. Gondolom te is sütsz olyat ami nem csucsog a krémtől, így a gyerek is meg tudja enni. Valami sós, esetleg mézeskalács, kókuszgolyó, kókuszkocka. Ezt mind magától meg tudja fogni.
2011. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

muffin, dekortollal a tetejére fogok rajzolni fenyőfát, csillagot, stb.

kókuszgolyó is jó sztem, vagy veszel babapiskóta tallért, megkened nutellával és hozzáragasztasz mégegyet. Secperc alatt meg van és ezt is dekorálhatod, szerintem nem csak a gyerkőcnek, felnőtteknek is jó. Megtöltheted pl gesztenyepürével is.

2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem eheti amit ti esztek, csak keveset. pl nagyon vajas krémet én nem adnék, mert nehéz kaja. bármilyen piskóta, vagy túró kocka (mondjuk ez maszatolós), pogácsa, keksztekercs, csészés sütik,
2011. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez a babapiskóta tallér hatalmas ötlet. KÖSZIKE!!!!!! ezt csinálok. lekvár, gesztenye, nutella, kinek mi kell. hogy ez nekem eddig nem jutott eszembe :)
2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off kérdésért, de ti mennyi idős korától adtok nutellát? Az gyakorlatilag tömény mogyoró.... Eddig úgy tudtam, hogy mogyorót 2 éves koráig nem nagyon kaphat, mert allergizál. Rosszul tudom?
2011. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Piskota tallért így is lehet: olvasztasz gőz fölött csokit. A tallért evőkanálra teszed megmártod a csokiba majd kókuszreszelékkel megszorod. Vagy szines cukorgyönggyel.

Nutellát 3 évesrm evett már 15 hósom mèg nem.

2011. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még egyszerűbb ha nem kanállal mártod hanem gogpiszkálóra szúrva.
2011. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Igen, 3 évesen OK, akkorra az enyém is fog. :)

Most 11 hónapos, csináltam neki pár napja olyan sütit, hogy piskóta tésztába reszeltem répát, összekevertem és tepsibe öntve megsütöttem. Nagy sikere volt. :)

Ez az egyetlen mód, ahogy a répát megeszi.

2011. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat....a férjem gyümöcskenyeret rendelt (abban lesz mogyoró,mandula) ...én a diós kosárkára éhezek már egy ideje....diót,mogyorót még nem adtam a kisfiamnak.

Szép napot nektek! :)

2011. dec. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!