Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Készítetek vmit házilag 2év...

Készítetek vmit házilag 2év körüli gyereketekkel karácsonyra apának, nagyinak? Mit és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Süss mézes kalácsot és a gyerek kidiszit/maszatolja majd a tetejét.

Elbír egy krupli nyomdával is, de magától még nem kreatív ebben a korban ha készíteni kell valamit.

Esetleg festékes láblenyomat egy üdvözlő lapra.

Most hirtelen ennyi.

2010. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Só liszt gyurmából kézlenyomat, láblenyomat, utána fesd ki,valamilyen festékkel, mondjuk temperával. A nagyik biztosan örülni fognak ezeknek az ajándékoknak. Karcold bele a dátumot.
2010. dec. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan "rajzot" készítettünk:A4 lap közepére rajzoltam egy pillangó potrohot,és a pillangó szárnyainak 4 része az ő kézlenyomata.Befestettem a tenyerét természetes alapanyagú festékkel,és mind a két oldalára a potrohnak 2x-2x egymás alá rányomtuk a kis kezét(a csukló felőli rész indult a potrohtól)Nem tudom,hogy érthetően írtam-e le,de remélem tudtam segíteni.Amúgy nagyon cuki lett,akár egy képkeretbe is beteheted,ráírva a dátumot,szuper karácsonyi ajándék.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én vágtam ki kartonból fenyőfát, csengettyűt, a 2.5évesem kifestette temperával- mellettem. :-)

utána a fenyőfákat díszitette, ragasztottunk rá kis pöttyöket, matricákat.... én meg ráírom még, hogy Boldog Karácsonyt!

mint egy üdvözlőlap, de mégiscsak "ő" csinálta! :-)

ez a pillangós kép is nagyon édes lehet, valóban!

:-)

2010. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kreatív boltban kapható képkeretet, italos dobozt festett ki, mázolt össze temperával, száradás után lelakkoztam. Illetve a mamának egy szemüvegtok készül: egy filclapra rajzolt, firkált, satírozott textilfilccel, én pedig majd összevarrom. 2,5 éves kisfiú
2010. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!