Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőkarikát vegyek?...

Milyen fürdetőkarikát vegyek? Márka, típus, konkrétan éedekel! A "semmilyet" válaszolók ne fárasszák magukat, mert úgyis veszek! :-)

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. A legegyszerűbb és legolcsóbb is megteszi. Használtan is vehetsz, mert tulajdonképp nem tudod kihasználni. Írnám, hogy felesleges, de azt írod úgyis veszel :D Nekünk volt, de valóban egy felesleges kiadás, bár nem volt drága, de semmi értelme. Fürdetni benne nem tudod a gyereket, játszani meg úgyis ott vagy mellette. :)
2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, nagyon szeretem. Mióta ülni tud a babám, előtte olyan volt, amibe bele lehet feküdni.

2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekünk ilyen volt kékben. 1300-ért vettem börzén és 1500-ért adtam el :D
2011. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.

Mielőtt beleteszem a babát, előtte megfürdetem.

Szeretem, hogy benne ül, mert együtt fürdik a tesóval, sokszor nagyon pancsolnak, így tuti nem borul meg a pici.

1 és 3 évesek.

Elsőnek nem volt ilyen, nem is hiányzott, de most tényleg klassz, nagyon szeretjük.

Viszont a másik amit írtam, amibe bele is lehet feküdni (biztonsági fürdető), nna azt nagyon bánom, hogy nem volt olyanja a nagytesónak, az szuper találmány (számunkra) :) (amíg nem tud ülni)

2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A biztonsági fürdető az a félülős helyzetű műanyag, ugye?
2011. dec. 10. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk és nem felesleges, nyugiba játszott benne és apuka nem kapkodott utána. Amit az egyik válaszoló linkelt, azok jók.
2011. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én írtam a biztonsági fürdetőt, igen az, ami olyasmi mint egy hordozó. Amíg nem tud ülni a baba, szupi szerintem.

Nekünk nagyon bejött, nyilván van olyan, akinek felesleges.

2011. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is volt és sztem is hasznos találmány!Míg nemtudott biztonsággal ülni,Apával nagyokat pacsáltak,játszottak így a kádba!A legegyzerűbbet vettük de már mot nem kell úgyhogy ha gondolod én el i adom neked cak nemtudok neked írni privit!

ha érdekelj írj!

2011. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!