Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki a Tescoban...

Használ valaki a Tescoban (is) kapható Disneys cumisüveget?

Figyelt kérdés
Anuym azzal kinoz hogy ezek biztos károsak,miért nem a patikában veszem,mert még biztos kifőzni sem lehet(ki lehet,szoktam,benne van a papirjaiban,be vizsgált üvegek) Meg hogy dobáljam ki mind a négyet,mert tuti tele van káros anyaggal....csak én veszek a Tescoban,DMben cumisüveget?
2011. dec. 11. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

hol kéne? ugyanazok vannak a gytárban is, és a disney kizárt, h megengedheti, hogy rosszat áruljon...


bpa mentes pvc mentes gondolom, ez a fontos

2011. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én láttam már olyan Micimackós cumisüveget, ami nem BPA mentes volt. Sajnos nálunk még mindig kapható, bár az USA-ban és Ny-Európában már kivonták őket a forgalomból. Szerintem anyukád is erre gondolt. Mivel forró folyadék hatására oldódik ki a BPA, ami gyakran fejlődési rendellenességet okoz.


Kis segítség:

A gyártók általában feltüntetik a termék csomagolásán, hogy a cumisüveg miből készült. A polikarbonát anyagú (PC, a háromszög szimbólumban 7-es jelölés) termékek helyett célszerű a biztosan BpA-mentes üveg, vagy polipropilén anyagú (PP, a háromszög szimbólumban 5-ös jelölés) cumisüvegeket választani.


A polikarbonát arról is felismerhető, hogy átlátszó, nehezen benyomható anyagból készül, míg a polipropilén könnyebben benyomható, általában színezett áttetsző műanyag.

2011. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a Tescoban nem is de a Dm-ben szoktam cumisüveget venni, sőt három cumisüvegünk van abból kettő dm.es.mi nag

yon szeretjük és nem is drága és BPA mentesek.Mi csak a teát isszuk abból ugyan de nagyon szereti a lassan 3 hónapos lánykám.

2011. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!